Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предполагам от заглавието се подразбира, че играта не тръгва. Гледах и пробвах какво ли не в нета, сменях най-различни версии фифи и не мога да я подкарам и не мога. Има ли някой който я е подкарал на въпросния windows и как? Сменях съвместимостта - не става. Четох за една команда в cmd - пак не става. На "BlackBox" версията при стартиране ми даде грешка за липсващ msvcr100.dll .. трих го, преинсталирах го, теглих го отделно и все си ми показва грешката.  :( При друга версия изобщо нищо не става след като я пусна. Отначало дава, че зарежда и край - нищо. Отказах се сам за това реших да питам и потърся помощ ако някой я е подкарал.. 

П.П. играя също така Dota 2 и Neverwinter Shadowmantle и нямам проблеми с тях.

Редактирано от Денис Иванов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при мен работи, но аз съм я купил. крака не е наред вероятно

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при мен работи, но аз съм я купил. крака не е наред вероятно

Ами не знам дали крака е проблем, но като бях с Windows 7 си работеше. А това с нета ще го пробвам като се прибера и ще кажа дали има резултат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои .exe-та (кракове) искат да им се спре достъпа до интернет. Пробвай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами преинсталирах фифата и сложих отново на blackbox версията и тръгна всичко точно, но .. след примерно 1 минута игра (без никакви лагове и засечки на макс настройки) започва едно насичане страхотно.. това ще го мисля него пък сега. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.