Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Според социологическо проучване, ако сега има избори, Бюрека ще вземе 7%. Как мислите, той ли е политическото бъдеще?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че социолозите обслужват партиите и подлъгват хората.

Бареков не е политическо бъдеще, зад него стои Пеевски.

• Харесва ми 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бареков е поставено лице.Никой от политиците или политическите партии не са бъдеще. Докато не се подмени целия парламент с хора, които наистина дуржат на България и искат да променят нещо, винаги ще сме в това положение.

• Харесва ми 11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според социологическо проучване, ако сега има избори, Бюрека ще вземе 7%. Как мислите, той ли е политическото бъдеще?

Нещо не мога да разбера, но със сигурност знам, че политическото бъдеще не е Боко.

Кой искате да управлява като до сега заявихте,че не искате да ни управлява БСП, ДПС, Атака, НДСВ, и пр. пр.- да не изброявам всички партии. Ми то никой не остана.  Тогава какво правим - коя е алтернативата????? До вчера най виновен беше Сидеров, но той вече не пее. Сега Бареков пречи. Утре друга партия различна от ГЕРБ ще набере преднина, та и нейния лидер ли ще е подлога????

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз доста харесвам Светльо Витков като музикант, но като политик не чак толкова доста :) Не го виждам по никакъв начин да посреща официални гости или да бъде представителен, та почти всяка втора негова дума е тип псувня, сътрудниците му са същите. Всяка жаба трябва да си знае гьола т.е. всеки трябва да работи това, в което е добър, а Витков 1 път ще се изнерви и ще сиктирдоса някой дипломат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бареков е всичко друго, но не журналист и най-вече политик. Преследва Б.Б. до дупка да го вземе в ГЕРБ и след като не го огря, започна да плюе по него. На всички предизборни студия се натискаше да ги води, отчитането на резултатите - също. Манията му да влезе в политиката, най-накрая се осъществи - появи се чичко Паричко. Сега чака с нетърпение изборите да вкара "ред и дисциплина" в държавата. Този човек е по-болен и от Волен Сидеров - каква алтернатива може да бъде?

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бъдеще ?

Без Нова Конституция,без Лустрация,без забрана на антиконституционните партии и тези,чийто режим е обявен официално за престъпен,това няма как да стане. Нещата ще продължават така до разпада на ЕС,а тогава предстоят и сериозни териториални промени на картата на Европа.

За съжаление-не в полза на България ! 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аааа, не моля ви Сидеров е един единствен на този свят и никой не е по-зле! Не знам какъв му е точно случая на Бареков и до колко ще излезе читав, обаче, някой неща от програмата му заслужават внимание. Що се отнася до преследването на Боко, не само Бареков трябва да го преследва всички трябва да го погнат, най-малкото, защото не е нормално да има дим без огън! Бил ли е СИК-аджия, не е ли бил, точил ли е държавата с Дянков, не е ли... Борисов се има за голям фактор в политиката, но ако възнамерява да остане такъв, въпросите по-горе трябва да бъдат разгледани за доброто на тоя народ. Всъщност тези проверки на финанси и харчове трябва да обхванат абволютно всички, нови, стари, няма значение. ВСИЧКИ!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Как мислите, той ли е политическото бъдеще?

Тук не е важен Бареков или който и да е друг, призван да бъде "лице" на някого. И с днешна дата, политическо бъдеще има тоя, който плаща на Бареков за да е на първа страница.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алтернатива на статуквото е промяна на системата !

Необходимо е да се установи контрол ( не управление !) на управляваните над управляващите .

Примерно отзоваване на депутати когато не си гледат работата .

За сега такъв контрол няма никакъв !

Водещ субект за такава промяна за сега също няма никакъв !

Как да ги познаем ?

Писано е още в древни времена :" По делата ще ги познаете !" , не по приказките с които ни омайват.

Такъв субект ще се появи тогава , когато грабещите от държава и народ решат , че е дошло време за ред и законност . Тогава ще върнат в държавата краденото за да се възпроизвежда с евтини суровини и работна сила.....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реклама ли му правите на Бареков или просто трябва да се набива отвсякъде името му на пишещите във форума?!?!

5 теми по-надолу от тази има такава за въпросния и Петров, а за заглавието и оформянето на темата да не говорим колко са в разрез с правилата.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

Запознайте се с правилата - полезно е и помага на тези, които не са наясно с тях.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Студентка в отворено писмо до Бареков: Дори Ни Ло е по-достойна от Вас!

Публикувано изображение

Преди няколко дни до българските медии пристигна отвореното писмо на Росица Кашикова до най-новото „политическо лице” в България - Николай Бареков и коалиционните му партньори от ВМРО-БНД. Росица е студентка в Германия.

В писмото си до Бареков тя разбива на пух и прах претенциите на пловдивчанина, чието мнение за всичко и всички в българския политически и обществен живот напоследък изтича на талази от медиите на Пеевски.

Росица нарича Бареков кандидат за парламентарно представителство на монополиста и го съветва да спре да се държи като разлюбена Борисова любовница.

Колко струва катарзиса на двамата депутати, избрани в Народното събрание от дясната партия ГЕРБ, които се присъединяват към формацията ви г-н Бареков, пита Кашикова.

„Наричате лидера на ДСБ Радан Кънев Рамадан Кунев.

Аз не помня него някой да го е представял така - но помня Вас да са Ви представяли като Дудука, констатира още тя.

Г-н Бареков, от топизпълнител на хита „само да те гепна, путката ще ти цепна“ до министър-председател на Р България е „катарзиса-невъзможен“, ако приемем, че избирателите имат коефициент на интелигентност малко над този на средната стайна температура, категорична е студентката.

Тя не спестява и критиките си към националистическата формация на Красимир Каракачанов, която преговаря за коалиционно споразумение с Барековата партия.

На воеводите тя припомня поантата от стихотворението на Христо Ботев "В механата" и ги упреква, че ще подкрепят правителство на ДПС, което крепи руските интереси.

Ето пълният текст на писмото:

Г-н Николай Бареков,

Казва Ви го един българофил, без претенции за величие като Вашите - Вие сте един безочлив мъж.

Реакцията Ви на подадения сигнал от Протестна мрежа /ПМ/ само потвърждава, че имат право.

Един човек, който няма от какво да се страхува, само можеше да се радва, че де юре ще бъдат разсеяни съмненията им.

Вие ги кръстихте адвокати на олигархията.

Нима кандидатът за парламентарно представителство на МОНОПОЛИСТА има право на подобни упреци?

Г-н Бареков кой Ви плаща заплатата толкова години ? Дядо Добри ли?

Г-н Бареков, лично аз качих едно интервю с Вас, в което казвате, че можете да качвате и сваляте правителства и притежавате личностни качества.

Попитах няма ли кой да Ви попита от прокуратурата как и какво можете /простете живея в бяла държава и за такова изказване следва дълго и продължително разследване без нужда от подкана/.

Клипчето беше свалено ...

Спрете да се държите като разлюбена Борисова любовница!

Не става дума за делене на общите приятели – но тук говорим за поддържане на кворума на едно престъпно Правителство.

Г-н Бареков Вие искате ли предсрочни избори?

Или искате, но при определени обстоятелства? Кои са те?

Бихте ли споделели как двама депутати избрани да защитават една дясна програма, се присъединяват към една крайно лява /към Вас/?

Колко струва подобен катарзис ? /колко безсънни нощи питам, да не кажете, че Ви обвинявам в подкуп. Бога ми!

За морал и чест говорим. И за катарзиси!/.

И като казахме морал и чест - като по-мъж от Вас ще Ви го кажа - от топизпълнител на хита „само да те гепна, путката ще ти цепна“ до министър-председател на Р България е „катарзиса-невъзможен“, ако приемем, че избирателите имат коефициент на интелигентност малко над този на средната стайна температура.

Ако имахте достойнство след този резил, нямаше да си покажете носа пред камера.

И ви го казва жена, която на 20 е работила по 12 часа в кухнята на МакДоналдс, за да си плаща образованието, въпреки че има не по-малко богати роднини и приятели/е, вярно че нямат безотчетни пари понеже г-жа Меркел си събира данъците/ и доста по-добра физика и интелект от Вашия, но и достойнство, което не би и позволило да взима интервю от маймуна или да каже дори на баща си, че не и стигат 100 евро, за да си плати таксата.

Кого ще представлявате Вие? Планета-Пайнер?

Дори и Николета Лозанова е по-достойна от Вас - тя поне не крие как е станала известна и знаем личния живот по-подробно, отколкото бихме желали?!

Вашият живот до момента представителен за коя част от обществото е?!

За тази на успелите мъже на 33 или?!

Г-н Бареков, щяхте да вкарвате г-н Борисов в затвора.

Единствените доказателства внесени в прокуратурата засега са срещу Вас.

Или сте решили, че макар и на неуспял шеф на ДАНС, Пеевските медии са правовата инстанция на Р България?

Последно си позволихте да наречете Radan Kanev – Рамадан Кунев.

Аз не помня него някой да го е представял така - но помня Вас да са Ви представяли като Дудука.

За много забавен ли се имате - да смешен сте, ако нямаше кой да плаща /с безсънни нощи/ за катарзисите на трима депутати.

Силно се надявам привържениците на ГЕРБ и БСП да им осигурят още толкова безсънни нощи за размисъл!

А относно РБ – колкото и лъжи да изречете, те са много по-чисти от Вас.

Нямат Вашите богати приятели и не плачат нощем за бедните почасово, отмервайки времето с часовници за около 100 хил. лева, но все пак!

Да, точно заради такива като Вас- ние, които можем да работим с ръцете и умовете си, но кючек -културата не ни е в кръвта - ще сме в чужбина.

В България местата са заети от успели на 33!

Повече от половината работещи българи - работят не в България.

А на коалиционните Ви партньори от ВМРО ще им припомня поантата на един Ботев стих:

Ще да пия на пук врагу,

на пук и вам, патриоти,

аз вече нямам мило, драго,

а вий... вий сте идиоти!

Нямате срам!

Ще подкрепите правителство на ДПС, което обслужва руските имперски интереси.

И Вие сте патриоти ?! Колко Ви е къса паметта?!

Това е срам, голям срам.

На потенциалните избиратели на този политически Франкенщайн казвам само, че се умира за една катедрала, не за камъни.

Умира се за народ, не за тълпа.

Мислете с главите си, красотата може и да спаси света, но няма да го освободи -„ ...свободата не ще екзарх, иска Караджата" (Любен Каравелов, 4 март 1872).”http://www.actualno.com/

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато котараците ги няма мишоците изпълзяват от дупките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я въпрос към "симпатизантите " му - чий го е търсил преди седмица в Симферопол (Крим) ЗАЕДНО С ДОГАН ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА е поредният проект на ДС генералите, на топ-червената мафия и нейните олигарси. Всички партии в този Парламент - БСП, ГЕРБ, ДПС и Атака, са произлезли от котилото на БКП-ДС! БСП са псевдо-социалисти, ГЕРБ са мутро-комунисти, Атака са национал-комунисти, а ДПС - ченгета ислямисти.

Те се борят помежду си за плячката България, решително повалена от хищниците на червената мафия. Но защо да ръфат само тези четири партии? Нечестно так, товарищи... Преразпределението на власт, пари и влияние "надо продолжать"! В глутницата да се включат и нови екземпляри - затова се появяват и партии като България без цензура или НФСБ.

Николай Бареков е новият Бойко Борисов, превърнал се от мутра-комунист в червено кречетало. НЕ случайно надъханият млад комунист Ангел Славчев и милиционерът-патриот Росен Петров са в ръководството. ЗАЩОТО те мислят по комунистически, те са против всичко Западно в България, а мерките, които предлагат, намирисват на мерки от времената на Ленин и Сталин - черезвичайни комисии, повсеместни съдилища, предубедени преследвания, шумни кампании и пропаганда в стил Вишински и т.н. Чрез техните медии. Товариш Янукович може да им завиди, че не се е родил в "такая сторона Болгария"...Няма как такива нечисти души да произведат "чисти ръце"!

Написано от Кобург Велчев - http://forumat-bg.com/politika/2951-balgariya-bez-tzenzura-ticha-s-prazna-menzura

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че, много ясно - Бареков Е алтернатива и всички останали партии сЪщо са алтернатива. 

Вие какво - ГЕРБ ли смятате за алтернатива, аааа :lol6: :lol6:  :lol6:

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пък на мен ми хареса този колаж от  видеото

Публикувано изображение

Редактирано от agr (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нешка Робева пред "Ретро": „Продадох се“ на Бареков за капка вяра.

„Кич“, „скандал“, „Нешка се е продала“ - такива злостни коментари се изсипаха върху Нешка Робева, след като изрази подкрепата си за Николай Бареков. Легендарната треньорка и трупата й са част от националното турне на „България без цензура“, което стартира на 17 март. „Имам нужда да вярвам отново, 25 години стигат. Повярвах на Николай, убедена съм, че няма да ни излъже“, заяви Робева от сцената в Карлово. Нейният ансамбъл представя пред публиката в различни градове най-новия си спектакъл „Площадът“.

http://pik.bg/%D0%BD%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D1%80%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE-%E2%80%9E%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D1%85-%D1%81%D0%B5%E2%80%9C-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D0%BA%D0%B0-%D0%B2%D1%8F%D1%80%D0%B0-news164436.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви кажа честно, моето мнение е, че този за когото се говори в тази тема е също толкова зле, колкото са и сегашните ни управляващи. Всичките тези дискусии по-различните форуми, както и коментарите са нагласени. Реално погледнато, така зададен въпроса (Според социологическо проучване, ако сега има избори, Бюрека ще вземе 7%. Как мислите, той ли е политическото бъдеще?) има алюзивно значение, защото създава чувство за реторически обрат (Щом има 7% - значи има политическо бъдеще)...

Реално политическото бъдеще на който и да е политик не зависи от това какво му дават социолозите. Има си избори за тази работа. Живот и здраве, времето ще покаже кой, как, защо и какво ще направи. Важното е хората да помислят и да направят своя избор не само на база на платения ПР, а и на програмите и идеите, които се изповядват от различните политически сили... Аз съм направил избора за себе си именно по-този начин. Разбира се няма да го споделя, защото всеки си има право на мнение...  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

9 жени и 8 мъже в листата на Бареков за изборите - вижте кои са

Николай Бареков, Ангел Джамбазки и Рада Коджабашева водят евролистата на коалиция „България без цензура“

http://izbori.pik.bg/9-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-8-%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%B5-%D0%B2-%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%B7%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5---%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D0%BE%D0%B8-%D1%81%D0%B0-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8-news169762.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

9 жени и 8 мъже в листата на Бареков за изборите - вижте кои са

Николай Бареков, Ангел Джамбазки и Рада Коджабашева водят евролистата на коалиция „България без цензура“

http://izbori.pik.bg/9-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-8-%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%B5-%D0%B2-%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%B7%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5---%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D0%BE%D0%B8-%D1%81%D0%B0-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8-news169762.html

и Росенчо Петров а

що ли се учудвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бареков- алтернативата?

:lol6: :lol6: :lol6:  :nono::angry::nono::lol6: :lol6: :lol6:

Редактирано от TechMaster (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.