Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер,

Имам въпрос.Искам да си купя някакви колонки за телевизор,незнам как се наричат. Примерно 2 тонклони+ бас буфер или незнам как се казва. Бихте ли ми помогнали и препоръчали модел до 100 лв.

Благодаря Ви предварително приятели!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може,ама кажете какъв е телевизора и как ще свързвате колонките.Тоест,към телевизора ли,към компютър ли...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може,ама кажете какъв е телевизора и как ще свързвате колонките.Тоест,към телевизора ли,към компютър ли...

Незнам как ще се свързват,но искам да ги свържа към телевизора. Телевизорът е LG.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Незнам как ще се свързват,но искам да ги свържа към телевизора. Телевизорът е LG.

Страхотен си с поясненията. Ами ние откъде да знаем? Не е ли редно вие да дадете по подробни данни, а не ние да гадаем какво ползвате в къщи! Имал телевизор LG. Че те някои хора имат по три такива!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе уважаеми авторе на темата,намирате се в технически сайт и технически форум.Тук се разискват технически тематики.С тия обяснения които давате,тук само ще ви смеят.Единият ми телевизор е LG,хайде познай кой модел е.Искам и да познаеш какви изводи и входове има.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами прави са колегите,но предполагам че имате поне изход за слушалки ,та-а-а може да ползвате тези например !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами прави са колегите,но предполагам че имате поне изход за слушалки ,та-а-а може да ползвате тези например !

Предложението ти е доста добро за този бюджет. И не лошо свирукат. А и могат да се включат или на телевизора или на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотно предложение.За тези пари не може по-сдобро да се намери!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението ти е доста добро за този бюджет. И не лошо свирукат. А и могат да се включат или на телевизора или на компютъра.

Честно този модел не съм ги ,,слушал,, но Микролаб-чето за тази си цена съм сигурен,че е добро(сега да не ме нападат моля,че предлагам нещо ,което не съм ползвал ) Освен моя Микролаб съм слушал и един друг и мисля правят добри системки.Елементарно е за свързване-само един изход за слушалки да има и ще тип-топ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Честно този модел не съм ги ,,слушал,, но Микролаб-чето за тази си цена съм сигурен,че е добро(сега да не ме нападат моля,че предлагам нещо ,което не съм ползвал ) Освен моя Микролаб съм слушал и един друг и мисля правят добри системки.Елементарно е за свързване-само един изход за слушалки да има и ще тип-топ :)

В Търново ги има и съм ги слушал, но в магазина. Представят се добре. Що се касае за свързването - има го на всеки телевизор, дори и малък модел. "Скарт" куплунгът е отдавна задължителен за Европа. Трябва му 2 жака /RCA/  и мъжки "scart" от другата страна. Около 4-5 лева, не повече. Кабела трябва да подава сигнал от телевизора, към системата тоест изходите на "скарта" са пера 1 и 3 а масата е 4. При положение компютър-колони ,чинчове / стерео жак - RCA/ от двете страни на кабела.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Търново ги има и съм ги слушал, но в магазина. Представят се добре. Що се касае за свързването - има го на всеки телевизор, дори и малък модел. "Скарт" куплунгът е отдавна задължителен за Европа. Трябва му 2 жака /RCA/  и мъжки "scart" от другата страна. Около 4-5 лева, не повече. Кабела трябва да подава сигнал от телевизора, към системата тоест изходите на "скарта" са пера 1 и 3 а масата е 4. При положение компютър-колони ,чинчове / RCA - RCA/ от двете страни на кабела.

Е ти по ги разбираш тия работи :) ,ма мисля и само такъв кабел ще му свърши работаПубликувано изображение

Не знам дали го има към колонките-на моя Микролаб като го вземах си имаше всякакви кабели в комплекта.Но това са подробности.

Успех на автора...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Е ти по ги разбираш тия работи :) ,ма мисля и само такъв кабел ще му свърши работаПубликувано изображение

Не знам дали го има към колонките-на моя Микролаб като го вземах си имаше всякакви кабели в комплекта.Но това са подробности.

Успех на автора...

Ако го свърже от жака за слушали на телевизора, с дистанционното на телевизора ще влияе на входната чувствителност. Това не е редно, защото много често "усилването" се забравя на максимално и ще е проблем за "свиренето" на системата. Последната ще почне да "криви" достатъчно, за да подразни и комшията. Да се ползва за изход от компа към системата посоченият от теб кабел. Другият, от телевизора към колоните - Скарт - жакове. Ето вече неудобството за разкачане на кабелите от системата, докато при теб имаш и втори вход на системата и от дистанционното можеш да си комутираш това, което си искаш. Но при твоя случай не говорим за система от 100 лева. Може да ползва и посоченият от теб, стига да е внимателен със силата на звука.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го свърже от жака за слушали на телевизора, с дистанционното на телевизора ще влияе на входната чувствителност. това не е редно, защото много често "усилването се забравя на максимално и ще е проблем за "свиренето" на системата. Последната ще почне да "криви" достатъчно, за да подразни и комшията. Да се ползва за изход от компа към системата посоченият от теб кабел. Другият, от телевизора към колоните - Скарт - жакове. Ето вече неудобството за разкачане на кабелите от системата, докато при теб имаш и втори вход на системата и от дистанционното можеш да си комутираш това, което си искаш. но при твоя случай не говорим за система от 100 лева. Може да ползва и посоченият от теб, стига да е внимателен със силата на звука.

Аха-мерси за разяснението.Просто съм виждал и така свързани само че към 5+1 колони с такъв кабел (5-тица де) та ми бе интерсено.

Сега в момента обаче се сещам,че минаваше през някакъв плеър и от него към изхода на ТВ за слушалките и правеше някакво измислено DTS -някаква симулация,май Pro logic беше,или нещо такова!Това в един колега.Просто ми бе интересно :)

:offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аха-мерси за разяснението.Просто съм виждал и така свързани само че към 5+1 колони с такъв кабел (5-тица де) та ми бе интерсено.

Сега в момента обаче се сещам,че минаваше през някакъв плеър и от него към изхода на ТВ за слушалките и правеше някакво измислено DTS -някаква симулация,май Pro logic беше,или нещо такова!Това в един колега.Просто ми бе интересно :)

:offtopic_s:

Виж сега! Ти се интересуваш много, но и ти се отдава. Това е видно и не те хваля.С половин приказка ти стават ясни нещата, докато при някои се изписват по 10 страници и няма ефект! И аз като теб преставам да пиша, че за днес много ми се събра а и...няма никаква полза ни за мен, ни за питащите.Събират съвети и накрая ти казва, че си купил...охлюв!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.