Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Опитвам се да си направя сайт, но имам един проблем, който не знам как да го разеша. Искам да си направя страницата като картинката в бяло, но не знам как (да мога да въведа текст до листа с игрите).

Знам html и css, но ако някои предостави готов javascript код, който е нужен знам как да го вмъкна.

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл искаш да направиш страницата, като картинка в бяло?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

background-color нети ли ви върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опа извинете. Разреших си проблема. Оправя се с нагласяване на <div> :) Чуствам се глупав :D Благодаря за отделеното време :)

В какъв смисъл искаш да направиш страницата, като картинка в бяло?

Нещо се е прецакало и не ми е качило картинката. Извинете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш и картинка да добавиш за background, но наистина цвят е по добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от MirenaB
      Здравейте,
      Организира се хакатон за създаване на Booking Engine с парични награди в София (награда за 1во място е над 3000 лева). 
      Хакатонът ще се състои на 2-4 ноември
      Ако се интересувате, запишете участието си чрез регистрация на уебсайта https://staykeepers.com/hackathon
      Повече информация може да намерите във фейсбук: https://www.facebook.com/events/328339337761893/
      Поздрави
    • от мария0401
      Здравейте, не знам как да започна. Объркана съм. Трябва ми съвет..аз съм на 17 наскоро разбрах,че имам още една сестра..никога не съм я виждала.При раждането й баба ми я е дала на някой без майка ми да знае..замислих се как може да има такива хора да дадат внучка си при раждането на някакъв човек без никой да знае..казаха ми ,че майка ми я е кръстила Доротея родена е 2004 година.Умирам от желание да разбера къде е ,да я познавам,да видя как се грижат за нея..не знам как да я намеря...винаги когато се опитам да говоря с майка ми тя започва да плаче...не може да ми кажи нищо опитва се,но я боли твърде много..много искам да я намеря...
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.