Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

Опитвам се да си направя сайт, но имам един проблем, който не знам как да го разеша. Искам да си направя страницата като картинката в бяло, но не знам как (да мога да въведа текст до листа с игрите).

Знам html и css, но ако някои предостави готов javascript код, който е нужен знам как да го вмъкна.

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл искаш да направиш страницата, като картинка в бяло?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

background-color нети ли ви върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опа извинете. Разреших си проблема. Оправя се с нагласяване на <div> :) Чуствам се глупав :D Благодаря за отделеното време :)

В какъв смисъл искаш да направиш страницата, като картинка в бяло?

Нещо се е прецакало и не ми е качило картинката. Извинете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш и картинка да добавиш за background, но наистина цвят е по добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dipsuchos
      Hелоу Pийпс,

Правя някакви начални стъпки в HTML писането, ама кирилицата не ми я разпознава. Дали проблемът е в незнанието ми (би трябвало, щом има кирилизирани сайтове)?

Мерси за дискусията, която ще се заформи след 3... 2... 1! Старт!

* Песничката е на Антибиотика, идеална е за дизайнване на сайтове, олдскул, детство.

• от Frozen11
      Здравейте, имам нужда от помощ със следната задача:

• от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
    • от canko99
      Здравейте! Почнах да правя дървен модел на една лодка от дърво, няма да я пускам във вода само ще си я гледам. Та мисълта ми е бихте ли ми предложили материал, от който да го направя? Мисля сърцевината на кабината да я направя от фибран, да ви попитам има ли пяна по-твърда от фибрана, или тя е най-твърдата. После фибрана ще го покрия с епоксидна или полиестерна смола, коя от тези смоли е по - здрава и надеждна, т.е. няма да се напука и моделът ще издържи вовек и веков.  другият ми вариант е да облепя фибрановата кабина с глина и да я грундирам и после боядисам и   лакирам ще ползвам такава глина, ще се напука ли  кой от посочените начини е по-удачен с глината или с смолата? Благодаря ви предварително!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.