Премини към съдържанието
JusTACrazy

Проблем с utorrent i Bitcomet

Препоръчан отговор

Вчера след като си обнових utorrent-a започна да ми излиза следната грешка.. пробвах да инсталирам и Bitcomet но ми излиза същото.. някакви идеи как да го оправя :)

post-60617-0-25346700-1394219124_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталираш и двете програми, почистваш регистрите и си слагаш едната от двете програми. Няма смисъл от двете. Ако най-новата версия пак прави номера опитваш по старата. Никой не е казал, че новите версии са по-добри от старите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Вчера след като си обнових utorrent-a започна да ми излиза следната грешка.. пробвах да инсталирам и Bitcomet но ми излиза същото.. някакви идеи как да го оправя :)

Явно си с Windows XP. Още повече ако е SP2. При този вариант според мен е добре да ползваш мнението на колегата отгоре и да качиш версия на торента  2.2. Никога не ми е правила проблем на XP - то. Но предварително почисти регистрите и изтрий от Program files каквото е останало от инсталациите. Тогава качи версията. При Win 7 не би било редно да имаш проблем с която и да било нова версия. Успех от мен. Гледам, стара пушка си във форума а и компа явно не е първа младост. Та затова споменах XP-то и SP2.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно си с Windows XP. Още повече ако е SP2. При този вариант според мен е добре да ползваш мнението на колегата отгоре и да качиш версия на торента  2.2. Никога не ми е правила проблем на XP - то. Но предварително почисти регистрите и изтрий от Program files каквото е останало от инсталациите. Тогава качи версията. При Win 7 не би било редно да имаш проблем с която и да било нова версия. Успех от мен. Гледам, стара пушка си във форума а и компа явно не е първа младост. Та затова споменах XP-то и SP2.

Изтрих всичко, но пак същото се получава..инсталирах си уторрент 3.0 и си работи без проблем.. :) Даа компа вече издава багажа скоро време ще се сменя .. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.