Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

ЗдравейтеПреди няколко дни си купих PHILIPS 32PFL4308H/T 3D LED. Взех си към него и HDMI  кабел Hama + Ethernet.Свързвам го към лаптопа, който е с входна видео карта Intel HD 4000 (има и друга Nvidia GeForce635m).За да се пусне хубава картина, трябва да го настроя на PC MOD. Но когато го пусна на този мод компютър 3д-то не желае да се пуска. Отивам в настройките минавам през опциите за 3Д и нищо не се променя в картината. Видеокартата ми е в възможност да пуска 60хз на тази резолюция, която е телевизора 1920-1080. Налага ли се да се настрои за по-добро изживяване в 3д гледане, ако изобщо успея да го включа?Много ще съм благодарен, ако можете да ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Ами трябва да си инсталираш 3Д плеър, бе момче. В интернет пространството има много изписано за това. ЦЪК

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как по-точно този 3d player, ще накара телевизора да излъчва с честота 200Hz?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Как по-точно този 3d player, ще накара телевизора да излъчва с честота 200Hz?

Я не говори глупости а се запознай за какво е това 100, 200, 500,800 херца. Има толкова писано по въпроса. Какво ще ти излъчва един телевизор, когато същият представлява ПРИЕМНИК на телевизионен сигнал!  То бива, ама да пишете глупости не бива!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я не говори глупости а се запознай за какво е това 100, 200, 500,800 херца. Има толкова писано по въпроса. Какво ще ти излъчва един телевизор, когато същият представлява ПРИЕМНИК на телевизионен сигнал!  То бива, ама да пишете глупости не бива!

Говоря ти за качество на картината 200hz, това е примигването, за по-добро 3d изживяване. Не за излъчване на сигнали. То е ясно, винаги има някой "разбирач" да ти развали темата. Ако има някой с сходен проблем, който е оправил и знае как се оправя, моля да ми помогне. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Говоря ти за качество на картината 200hz, това е примигването, за по-добро 3d изживяване. Не за излъчване на сигнали. То е ясно, винаги има някой "разбирач" да ти развали темата. Ако има някой с сходен проблем, който е оправил и знае как се оправя, моля да ми помогне. 

Не ми обяснявай на мен тези работи а вземи и ги прочети, за да си наясно. Погледни си поста над моя и го прочети внимателно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брато дадох ти линк да четеш, ама пусти мързел всичко на готово искате. Колегата Стефан хубави ти е казал. Я вземи чети какво ти казваме и тогава говори пак. Хем ти помагаме, па хем недоволстваш! Чети!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз обяснявам, че 3d не желае да се пусне от опциите на телевизора, когато е настроен, че е пуснат компютър към него за добро качество. Чел съм, каквото даде, няма решение. Ако има някой, който се е заблудил, като мен и си е взел точно този модел, ще знае решение.

Редактирано от StoyanK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.