Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

1. Нека темата да остане само 24часа за да е видят повече хора и да се разбере за този потребил, че трябва да се подминават неговите мнения даже дори бих го предложил да се отстрани от форума, но това вие преценете.

2. Добре е да се направи Тема за потребители на който не трябва да се има вяра, такива които обиждат, държат се неадекватно, откровени лъжци и т.н. В доста други форума има подобна тема и човек като е погледна лесно после може да се прецени на кога може да вярва и да получи наистина коректен отговор и съвет.

Подкрепям! :)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги реших да разкрия един лъжец и самозванко, който се подвизава във форума с името "NobodyEpic". Въпросният потребител казва(пише го и в подписа му), че е притежател на следната машина:

Много на сериозно вземате форума "колега" (съфорумец).

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една поговорка - "На лъжата краката са къси" !  ;)

Ма какво се трогвате толкова, който лъже си е за негова сметка. Най-малко пък бих се хванал на такава във форум.  :)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж, че си е сложил "Doge" за аватар, такива хора от далече се разбира, че са тролове.

Но ми харесва как си го разкрил.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една поговорка - "На лъжата краката са къси" !  ;)

Бих добавил и че трябва и да се помни че да не се изпада в неловки ситуации.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много на сериозно вземате форума "колега" (съфорумец).

Не го взимам на сериозно, но както съм написал бях го оставил без да му обръщам внимание, ама той почна и на ЛС да ми се прави на голямата работа и реших да отделя 30мин. да му докажа, че няма да е на неговото. :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важното е ти да си чист пред съвестта си, това е достатъчно ! ;)

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го взимам на сериозно, но както съм написал бях го оставил без да му обръщам внимание, ама той почна и на ЛС да ми се прави на голямата работа и реших да отделя 30мин. да му докажа, че няма да е на неговото. :)

Колкото до точката за обиждане имай в предвид, че във форума такова нещо не се адмирира и ще последва наказание, така че не се притеснявай.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе, струва ми се че не си съвсем наред мн. на сериозно се вземаш, да пише каквото иска, все пак не ти нарушава личното пространство, според мен тази тема е за коша

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе, струва ми се че не си съвсем наред мн. на сериозно се вземаш, да пише каквото иска, все пак не ти нарушава личното пространство, според мен тази тема е за коша

Още повече че личните съобщения за това са лични а не да стават обществено достояние и повод за дискусии.

И аз имам едно лично с обиди и желания за разврат ама много бързо го вразумих с няколко аргументирани реда (без да се оплаквам на никой). Напусна дискусията като импотентен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя темата е за коша ама поне да се види що за стока е тоя! За личното пространство и форума са две несъвместими неща, а в реалния живот по може да говорим за лично пространство! ;)

Още повече че личните съобщения за това са лични а не да стават обществено достояние и повод за дискусии.

И аз имам едно лично с обиди и желания за разврат ама много бързо го вразумих с няколко аргументирани реда (без да се оплаквам на никой). Напусна дискусията като импотентен.

Аз нямам нищо лично във форума, така че ще го поста да се види! :D

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е форум и всеки може да пише каквото си иска, стига да спазва правилата на форума. Никой не е длъжен да казва истината. Аз мога да кажа, че съм стоматолог, но много хора няма да разберат какво всъщност работя или съм безработен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

целта на някои потребители е да предизвикат на тези отсреще емоционален отговор и очевидно ти си се хванал като си пуснал тази тема

От гледна точка на това той не те обижда, а ти говориш срещу него, в този случай ти си нарушителя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

целта на някои потребители е да предизвикат на тези отсреще емоционален отговор и очевидно ти си се хванал като си пуснал тази тема

От гледна точка на това той не те обижда, а ти говориш срещу него, в този случай ти си нарушителя

Ти нещо като адвокат ли си му? До къде стигнахме и лъжците да защитаваме. :ohmy:

Всеки има право на гледна точка ама тук да ми казваш, че едва ли не горкичкият аз съм го нападнал нещо вече не се връзва. Каквото съм имал за казване съм го казал вече, а ти че го подкрепяш не говори добро и за теб.

От тук нататък темата е добре да се трие, мисля че няма какво да дискутираме. Всеки мисля си е направил извода!

Айде живи и здрави! :)

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахахаха, не знам на кой да се смея.

Факт е, че хората с малко акъл, се хвалят с хардуера си, достатъчно е да се разгледат мненията на миньорите.

Факт е, че хвалещите се с машините си не разбират дори и малко от софтуер, защото е нужно четене, не само работа с ръцете.

Факт е, че пускайки тема специално за някой си, просто се принизяваш до неговото ниво.

Във форума лично аз не съм видял дори един, който да пише само вярни и доказни неща, повечето разчитат на дедукция и са конкуренция на Шерлок Холмс.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти нещо като адвокат ли си му? До къде стигнахме и лъжците да защитаваме. :ohmy:

Всеки има право на гледна точка ама тук да ми казваш, че едва ли не горкичкият аз съм го нападнал нещо вече не се връзва. Каквото съм имал за казване съм го казал вече, а ти че го подкрепяш не говори добро и за теб.

От тук нататък темата е добре да се трие, мисля че няма какво да дискутираме. Всеки мисля си е направил извода!

Айде живи и здрави! :)

абе намери си живот бе момче... леле на трол да се вързваш <3

I CALL IT QUITS! ;)

не искам да съм във форум кадето "възрасни" хора се правят на момченца 

Редактирано от NobodyEpic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе намери си живот бе момче... леле на трол да се вързваш <3

I CALL IT QUITS! ;)

не искам да съм във форум кадето "възрасни" хора се правят на момченца 

Хааххаха темата още не е заключена, че и ти с най-голямото си нахалство пишеш. Уникален си :doh:

Не аз имам "мокри сънища" и се перча с машина за 3000бона. Сега пак ни казвай как сменяш тръби на водното, правиш клок на 4,8 с волтаж 1,2V и колко ти е добра 780-ката. :P

Айде скривай се в дупката, че твойто не е смешно, а трагично вече! :(

ПС: Научи се да пишеш правилно поне! :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От скоро си тук и не помниш Никщайн то не бяха компютри то не бяха коли в един момент ми писна и го поканих на гости, обещах му десет дена почивка на мой разноски.

Отговори ми че щял да ми намери IP адреса и да дойде да ме набие ха ха ха.

Та и този е някои мечтател пък може и да я има въпросната машинка да е жив и здрав и да си я ползва дълги години.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прекалихте с офтопика. Темата се заключва докато не започнете да се държите като големи хора!!!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.