Премини към съдържанието
MichaelDimitrov

За т.н алтернативни (мирор) сайтове към bet365.com и залаганията

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам дали някой играе мачове в сайта на bet365? Наскоро попаднах на няколко връзки в интернет, които ме препрещат към сайт, досущ като bet365... Мисля, че се казва огледален - алтернативен линк. От 2013 има забрана за бет-а, знаете, а и за много други сайтове, но знам че все още има начини да се играе там. Проксита и випиен сървъри, с което не съм запознат. Искам да питам дали някой е ползвал sportgiochi365 и 365-808.com, които са написани тук http://sportsbettingsitez.com/ ( и уж препоръчани за надеждни). Има ли някаква опасност информацията ми да бъде открадната или пък знам ли, да се копират данни и да ме завлечат по някакъв начин, защото ми се струва, че всичко изглежда 1:1... Имате ли някакви читави сайтове, които според вас могат да бъдат заместители на старите големи букмейкъри онлайн.... ?Благодаря предварително за отделеното внимание и за хората, които ще драснат някой ред с препоръки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Това със забраната за хазарта беше най-голямата простотия измисляна някога. Друг е въпроса, че има хора на които всичките им доходи са от хазартни игри и залагания.

На екипите на такива сайтове им е забранено да приемат залози и да допускат до игра потребители от България. Това важи също и за Pokerstars и Fulltiltpoker. В световен мащаб е забраната.

А тези споменатите сайтчета може да са всякакви. Аз не бих се доверил на тях, ако търсех букмейкърски сайт.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bet365 подадоха документи за лиценз на спортни залози за България и се очаква отговора на комисята по хазарт. А до тогава може да правите залози чрез алтернативен работещ линк за достъп до bet365 който може да откриете в сайта http://bgbets.com/bet365/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.