Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Става въпрос за един таблет,който като се включи изписва първо логото на екрана Tablet Mistral ,модел: PRIMUX tech ,след което на черен фон изписва по средата Android ...и така остава постоянно.Не съм се занимавал до сега с таблети,затова нямам представа какво  му е.На един приятел е.Той каза ,че инсталирал нещо и така останало.На този модел си има дупчица за RESET.Пробвах там, като натиснах с игла,рестартира се,но не се поправи нищо.Пак лого и след него Android,на черен фон си стои непрекъснато.Приемам всякакви съвети!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за един таблет,който като се включи изписва първо логото на екрана Tablet Mistral ,модел: PRIMUX tech ,след което на черен фон изписва по средата Android ...и така остава постоянно.Не съм се занимавал до сега с таблети,затова нямам представа какво  му е.На един приятел е.Той каза ,че инсталирал нещо и така останало.На този модел си има дупчица за RESET.Пробвах там, като натиснах с игла,рестартира се,но не се поправи нищо.Пак лого и след него Android,на черен фон си стои непрекъснато.Приемам всякакви съвети!

Ще трябва да му преинсталираш ОС. Няма друг вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвой нов 'reset' чрез едновременно натискане на бутоните 'Power+Volume Up' повече от 20 сек.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвaй нов 'reset' чрез едновременно натискане на бутоните 'Power+Volume Up' повече от 20 сек.

Така просто изключва,после пак същото си стои.

Ще трябва да му преинсталираш ОС. Няма друг вариант.

И аз така си мисля,ще пробвам с преинсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да намеря или не търся където трябва,но в официалния им сайт,дават да се изтегля само упътване!Това е модела: http://www.primux.es/producto.aspx?id=207 ,от къде мога да изтегля  Android ОS 4.0 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Не мога да намеря или не търся където трябва,но в официалния им сайт,дават да се изтегля само упътване!Това е модела: http://www.primux.es/producto.aspx?id=207 ,от къде мога да изтегля  Android ОS 4.0 ?

Митко! Погледни този линк. Може да има нещо написано и за Android ОS 4.0. Аз не съм го разглеждал, но поне е на испански, доколкото забелязах.

http://www.primuxcomputers.es/primux/MistralManual_ES-EN.pdf

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук е описана последователността на инсталиране, като има и линкове за изтегляне на  инсталационните файлове. Процедурата е сравнително лесна, дано се справиш успешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук е описана последователността на инсталиране, като има и линкове за изтегляне на инсталационните файлове. Процедурата е сравнително лесна, дано се справиш успешно.

Колега, това което си дал ти е само за Sprint Nexus S 4G. За всеки телефон/таблет е различна инсталацията на андроид. Авторе за твоя таблет не намирам нищо. Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Митко! Погледни този линк. Може да има нещо написано и за Android ОS 4.0. Аз не съм го разглеждал, но поне е на испански, доколкото забелязах.

http://www.primuxcomputers.es/primux/MistralManual_ES-EN.pdf

Мерси за старанието все пак,но това е упътването за таблета.

Тук е описана последователността на инсталиране, като има и линкове за изтегляне на  инсталационните файлове. Процедурата е сравнително лесна, дано се справиш успешно.

Тегля го за сега.После ще видя дали ще стане.

Колега, това което си дал ти е само за Sprint Nexus S 4G. За всеки телефон/таблет е различна инсталацията на андроид. Авторе за твоя таблет не намирам нищо.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

И аз все още не намирам нищо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.