Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите бих искал да ми препорачате  телефон до 450лв. Хубаво е да има голям дисплеи 4,7-5,5 инча,добар процесор и добра памет,камера наи малко 5mp,720p видео,wifi и батерия наи малко 6часа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите предложения за добър телефон до 450лв са : Xperia L,Xperia T,Xperia V(водоустойчив,прекрасен телефон),Xperia SP (4,6" дисплей)

Хубаво е да има голям дисплеи 4,7-5,5 инча,добар процесор

Или взимаш някой китаец(не са никак лоши,дори е обратното) и се кефиш или се примиряваш и взимаш телефон с по-малък дисплей.

Предложил съм ти Xperia модели защото на мен тази линия телефони ми харесва и до сега съм ползвал само Сони.От тези които съм ти предложил Аз лично бих се спрял между Xperia V и Xperia SP.

Успех. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не му трябва китаец като за 50 лв. повече ще вземе ТОВА . Невероятен телефон и превъзхожда във всичко експериите изброени по горе. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не му трябва китаец като за 50 лв. повече ще вземе ТОВА . Невероятен телефон и превъзхожда във всичко експериите изброени по горе. 

За да не говорим празни приказки, бих те помолил да уточниш с какво точно Lumia 920 превъзхожда Xperia T или Xperia V, примерно, че чак пък и във всичко. Да те улесня, ето ги сравнени. Можеш да повториш упражнението и с T. Сега, ако кажеш, че е защото Nokia-та е с Windows Phone 8, бих те разбрал, защото явно си фен на едната операционна система, а не на другата, но и това прави мнението ти фенско, а не обективно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG L9 II цена 450лв. Най-добрия телефон до 450лв. Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PROМоже да погледнеш и xiaomi hongmi 1 (red rice)Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не говорим празни приказки, бих те помолил да уточниш с какво точно Lumia 920 превъзхожда Xperia T или Xperia V, примерно, че чак пък и във всичко. Да те улесня, ето ги сравнени. Можеш да повториш упражнението и с T. Сега, ако кажеш, че е защото Nokia-та е с Windows Phone 8, бих те разбрал, защото явно си фен на едната операционна система, а не на другата, но и това прави мнението ти фенско, а не обективно.

имам и андроид и уиндоус телефон, няма да говоря кой е много по оптимизиран и работи много по леко от другия ..... мисля че сам ще се сетиш. Просто вземи в ръцете си двата телефона и сам ще разбереш кой е по добрия , или пък направи клип или снимки с "13" МП камера на сонито и с 8 на Нокиата и после ще говорим. Съгласен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG L9 II цена 450лв. Най-добрия телефон до 450лв.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PROМоже да погледнеш и xiaomi hongmi 1 (red rice)Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

LG L9 II цена 450лв. Най-добрия телефон до 450лв.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PROМоже да погледнеш и xiaomi hongmi 1 (red rice)Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Xperia SP -438лв. и мята т'ва LG като чувал с картофи,от където и да го погледнеш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам и андроид и уиндоус телефон, няма да говоря кой е много по оптимизиран и работи много по леко от другия ..... мисля че сам ще се сетиш. Просто вземи в ръцете си двата телефона и сам ще разбереш кой е по добрия , или пък направи клип или снимки с "13" МП камера на сонито и с 8 на Нокиата и после ще говорим. Съгласен?

Не, не съм съгласен, да водя някакъв измислен спор кой какъв телефон има и кой знае как го ползва и т.н. ... "Имаш Android телефон" е толкова разтегливо понятие, че изобщо не заслужава отговор... Аз пък мога да ти кажа, че имам един Android телефон от преди четири години в шкафа, който в моите ръце ще върши много повече работа и ще е по "оптимизиран", от твоя "уиндоус" телефон...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Nokia-та има по-добра камера и предполагам по-добър дисплей (IPS e и има нещо за дълбочки черни оттенъци). Ако наистина е по-добър екрана, ще е идеален за филми. Иначе слот за карта памет няма.И не е водоустойчив.  

Редактирано от danchobg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nokia-та има по-добра камера и предполагам по-добър дисплей (IPS e и има нещо за дълбочки черни оттенъци). Ако наистина е по-добър екрана, ще е идеален за филми. Иначе слот за карта памет няма.И не е водоустойчив.  

Няма по-добра камера, конкретно тази Nokia, и конкретно за снимките, които гледам в GSMARENA. Отиди горе в снимката и сравни където са ягодката и гроздето, като преди това промениш в настройките "Scaled to 8 MP"...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма по-добра камера, конкретно тази Nokia, и конкретно за снимките, които гледам в GSMARENA. Отиди горе в снимката и сравни където са ягодката и гроздето, като преди това промениш в настройките "Scaled to 8 MP"...

Значи още един плюс за експерията, а екрана поне по-добър ли е ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи още един плюс за експерията, а екрана поне по-добър ли е ?

Нямам възможност да ги сравня, поне не и в момента, но имам приятел с някаква Lumia, не я знам дори кой модел е... Беше ми интересна точно за около минутка-две... Обаче, ако и до сега Sony да не слагаха IPS екрани на телефоните си (новите модели са с IPS), то това съвсем не значи, че им бяха лоши екраните. Разбира се, IPS по принцип си е предимство... Не за черния цвят, там е силата на OLED екраните, а за вярното цветопредаване, както и ъглите на виждане.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По добре за мен е с аднроид досега си харесах Samsung galaxy grand duos,lg optimus l9 2  i   lg optimus 4x hd които леко минава цената 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое ви хареса от тези 

Избора не е ли твой?Нали ти ще ползваш този телефон?Избери това което ти харесва на теб,ние сме направили избора си когато е трябвало ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.