Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте и честит празник на дамите ,, значи лаптопа ми :Процесор Интел И5 2.50 ъп 3.10 , рама ми е 4 гига  ,, видеото е енвидия ге форс 730 на 2г.Игреая League of Legends и играта ми върви на 60фпс ,, всичко е океи докато не се опитам да записвам видео клипове ,, играта започва да ми сече ужасно фпс-о ми пада на 24/30 ,,, въпроса ми е дали ако клокна процесора или рама това ще се промени или дали има другия вариянти да направя машината малко по стабилна и да е напомпам ,, нямам подчи нищо на компа осфен инсталирани драйвери,,фрапс и играта .преди около 2 месеца съм ъпнал биоса.

Редактирано от Георгиев Стоян (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен проблема е в бавния хард диск, а да правиш overclock на лаптоп е убийство за машината. Трябва да се направи upgrade на харда с по - бърз модел и сигурно пак ще падат fps и ще ти насича.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм много убеден в твърдението за хард диска. При всички положения лаптопите не могат да се клокват. Забранено е в БИОС. Единственото, което имате е автоматичния овърклок от 2,5 на 3,1 гхц. Освен че имате бавен хард диск, имате и доста слаба видеокарта. При всички положения каквото и да правите ще продължи да ви сече. Може би единствено можете да играете на минимални настройки да видите дали така няма да може да записвате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи да разбирам че е загубена кауза това с клиповете ? А бихте ли ми препоръчали някакви оптици да направя по добра работата на лаптопа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Бих ти препоръчал да си "ъпгрейднеш" малко писането на кирилица! (не се дразня!). Другият вариант, който аз ще предложа е да си ъпдейтнеш драйвърите на видео картата с най-новите налични и да видиш дали ще има промяна в насичането и падането на фпс-то. Относно клока на каквото и да било по лаптопа - може да го направиш и след не дълго да пуснеш тема за нов такъв.

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.