Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди много време при един приятел видях 'изображение' което се движеше и стоеше на десктопа върху всички прозорци и можеше да го местиш където си пожелаеш и да му променяш големината ... ако някой ми каже от каде мога да намеря тези 'изображения' ще съм му страшно благодарен (мисля че са много готини)  Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди много време при един приятел видях 'изображение' което се движеше и стоеше на десктопа върху всички прозорци и можеше да го местиш където си пожелаеш и да му променяш големината ... ако някой ми каже от каде мога да намеря тези 'изображения' ще съм му страшно благодарен (мисля че са много готини)  Благодаря

Лесно за разбиране:

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.