Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди много време при един приятел видях 'изображение' което се движеше и стоеше на десктопа върху всички прозорци и можеше да го местиш където си пожелаеш и да му променяш големината ... ако някой ми каже от каде мога да намеря тези 'изображения' ще съм му страшно благодарен (мисля че са много готини) Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Притурки" на Windows 7?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди много време при един приятел видях 'изображение' което се движеше и стоеше на десктопа върху всички прозорци и можеше да го местиш където си пожелаеш и да му променяш големината ... ако някой ми каже от каде мога да намеря тези 'изображения' ще съм му страшно благодарен (мисля че са много готини) Благодаря

Абе какво стана с този твоя приятел ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Абе какво стана с този твоя приятел ?

този мой приятел си няма и представа от къде е намерил тези неща или кой му ги е дал/качил ,а и вече ги няма на компютъра си

"Притурки" на Windows 7?

не мисля че са 'притурки' защото тогава все още нямаше Win 7

в момента се сетих за едно от тези 'изображения'  мисля че беше огън (пламък) който си гори постоянно но не е в рамка или нещо такова 

Редактирано от Ivailo Bachochev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.