Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Някой може ли да ми даде съвет за този ултрабукhttp://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834312447Главно ще го използвам за пътувания - за сърфиранe, филми и музика. В момента е на промоция на 1200лв. Заслуйава ли си според вас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен лично не. В този бюджет влиза що-годе добър лаптоп, с къде повече функционалност.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За мен лично не. В този бюджет влиза що-годе добър лаптоп, с къде повече функционалност.

Не знам какво разбираш под функционалност. Може би искаш да кажеш производителност?

Това нещо може да го сложиш до теб на масата изправено като календарче, да го ползваш в движение, тъч скрийн и т.н. неща, които стандартните лаптопи не ги могат. А това може всичко дето и стандартен лаптоп. Не знам на пипане и като изработка, как е точно това, все пак IdeaPad-овете са ниска серия на Леново.

Един колега си взе по-високия клас ThinkPad Yoga с i7-ица и мога да кажа, че аз въпреки, че не харесвам лаптопи и таблети много, бях впечатлен от нещото.

Много добър дисплей. Магнезиево тяло. Супер добра клавиатура за такова устройство. WiDi. Наистина много пари, но ако ги имаш и искаш гъвкавостта си струва. Дотук с рекламата. :P

Заслуйава ли си според вас?
Ако търсиш комбинация между лаптоп и таблет мисля, че да. Въпросът е какво искаш да правиш. Само да го носиш между две места или да го ползваш много докато се движиш. Защото както каза techmaniac за тези пари ще си купиш доста по-хубав класически лаптоп. Редактирано от flare (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ултрабука си е много хубав и удобен . Ще ви върши идеална работа за посочените дейности.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

---

Абе не знам, за мен тъчскрийна е мъчение, а не удобство. Имам предвид за комфортна работа естествено, а не удоволствие.  :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Абе не знам, за мен тъчскрийна е мъчение, а не удобство. Имам предвид за комфортна работа естествено, а не удоволствие.  :whist:

Аха. Значи за теб е по-малко мъчение докато тичаш между две срещи, да държиш 2.5кг стандартен разтворен лаптоп с едната ръка и да набираш на клавиатурата с другата...Този също има клавиатура, която може да ползваш :PА като само трябва да гледаш филми или да си браузваш няма да ти казвам какъв кеф е, да си го подпреш обърнато - заема супер малко място и с едното пръстче местиш наляво надясно... Примерно може да закусваш и да е на масата до теб. С лаптоп просто не става.Ако ми се даваха парите, досега да съм си взел и аз thinkpad-чето, но предпочитам обектив... Редактирано от flare (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха. Значи за теб е по-малко мъчение докато тичаш между две срещи, да държиш 2.5кг стандартен разтворен лаптоп с едната ръка и да набираш на клавиатурата с другата...Този също има клавиатура, която може да ползваш :PА като само трябва да гледаш филми или да си браузваш няма да ти казвам какъв кеф е, да си го подпреш обърнато - заема супер малко място и с едното пръстче местиш наляво надясно... Примерно може да закусваш и да е на масата до теб. С лаптоп просто не става.Ако ми се даваха парите, досега да съм си взел и аз thinkpad-чето, но предпочитам обектив...

Ааай сега, глезотийки...  :tongue2:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааай сега, глезотийки...  :tongue2:

Ми да - глезотийки. Хората предпочитат да дават пари за глезотийки отколкото за важни неща. Точно това хибридче е от полезните глезотийки и върши работа. Повече примерно от 1 пръст дебел златен синджир...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами взех, че го взех :) За сега съм доволен и е идеален за мен. Добър лаптоп. идеален таблет. Екрана му е супер, чувствителен, ъгъл на виждане максимален. Все още не съм го разцъкал, но е супер.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами взех, че го взех :) За сега съм доволен и е идеален за мен. Добър лаптоп. идеален таблет. Екрана му е супер, чувствителен, ъгъл на виждане максимален. Все още не съм го разцъкал, но е супер.

Поздравления. Да ти служи дълго и безпроблемно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.