Премини към съдържанието
emilvelislavov

Можем ли докато играем да говорим по skype с windows 8?

Препоръчан отговор

Искам да ви попитам дали мога да играч докато говорч по skype за6тото по принцип знам че когато влезеш в една програма другата остава на заден план.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какви програми използваш и какво разрешават!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да защо да не можеш? Разговора си продължава ако скайпа не се бъгне де което става много рядко (не че е хубав ама айде)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам дали мога да играч докато говорч по skype за6тото по принцип знам че когато влезеш в една програма другата остава на заден план.

Можете, това е практика при играещите в сайтове, за да си подсказват.

А ако става въпрос за самостоятелна игра (инсталирана на компютъра), също става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Mario Nikolaev
      Здравейте Направих надстройка на моят Windows8 към 10 . Но така и не ми хареса самата визия на 10-ката Разрових се в настройките и видях, че има възможност за "downgrade" на старата ми лицензирана Windows8-ца,с която си бях купил лаптопа . Дадох му напред и започна да зарежда "уж старите ми файлове" след което излезе началният екран, написах си името и паролата и след това ....... Черен екран само мишката ми се вижда и нищо повече ... Рестартирах безкрайно много пъти изчаках дори да се изключи лаптопа от недостиг на батерия, но без резултат... Мога да ползвам диспечър на задачите като задържа Ctrl+ALT+Delete но това с нищо не ми помага ..
    • от Kosmocop
      Моля някои да ми помогне имам проблем със нокиа лумиа 625 направи ми проблем и се наложи да го нулирам обаче след това не иска да влезе в регистрацията не мога да си направя и ножа дава ми следния отговор:::: Не успешно свързване. Възникна проблем при влизането. Уверете се че имате добър сигнал (това е сигурно) Ако е така проблемът е във другата страна опитайте по-късно (опитах 14 пъти). Благодаря предварително.
    • от vesi990
      Здравейте всички!
       Пиша тук, защото от доста време имам проблем с интернета на лаптопа си.
      Ето характеристики на лаптопа:

Модел и Марка:Lenovo G580
      Уиндолс: 8
       Процесор: Intel pentium 2x2.20
       Видеокарта: Nvidia Geforce gt 630 2gb
       Рам: 8гб 2x4 1600
       Дъно:lenovo g580

редовно си чистя ненужните файлове с Advanched System Care
       Проблема е, че като сърфирам в нета, в скайп или играя игра мултиплеар интернета ми спира и пише, че е ограничен(limited)

температурите са около 64 градуса и лаптопа не е бил отварян, защото е съвсем нов на 1 месец
    • от aiordanova11
      Здравейте,бих искала съвет : дали е възможно да върви добре уин8 на лаптоп с параметри:двуядрен пентиум 1.7ghz,4gb ram,320gb hdd ,ако ли пък не да дадете съвет за подходяща ОС. Поздравви!
    • от ftpkid
      Здравейте,

На моята конфигурация имам Ubuntu 12.04, но осъзнах, че често ще ми се налага да прибягвам до Windows система, а разните софтуери за виртуализация(Virtualbox,VMWare), не са решение за мен. Логичния избор бе Windows 7. Но тогава се сетих, че казаха нещо интересно на презентацията за Windows 8. А именно, че системните изисквания са по-ниски. Performace - по-голям(махат го т'ва Aero и разни други подобрение, уж) и т.н.

Тествал съм ги всички до Consumer Preview, но не и Release Preview. Пък и нямам спомен как се представяше...

Тъй като не съм сигурен, дали твърдението, че Win8 е по-малко гладен за ресурси, реших да се допитам до вас, ако някой има опит или нещо такова.

Наясно съм с факта, че е beta, все още, но не мисля, че това ще ми създаде главоболия.

А ето и информация за хардуера:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ (1.8GHz) Ati Readon HD 5670 RAM - 1.7GB Конфигурацията е малко старичка и сравнително слаба, но толкоз. Казвайте, ако се нуждаете от повече информация.
      Благодаря за отделеното внимание!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.