Премини към съдържанието
sando99

Заслужава ли си Samsung Galaxy S2?

Препоръчан отговор

Заслужава ли си сега да взема SGS2 за 240 лв.? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За стотина лева отгоре взимаш чисто нов S2 Plus. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти се рискува с втора ръка, ти си знаеш, а относно това кой е по-добър ами S2 Plus е един вид нова ревизия на стария модел, така че би следвало да е по-добрия модел. Е все пак може и да греша, поправете ме ако е така.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навсякъде пишат, че S2 е по-добър.

Има повече вградена памет, но за сметка на това му спряха ъпдейтите. Аз съм с S II plus и съм доволен

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S2 използва по-добър видеоускорител. 

Редактирано от sando99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S2 използва по-добър видеоускорител. 

Не кой знае колко по-добър, но както и да е. Не знам но модела е старичък така или иначе (S2 имам предвид) за днешна дата. Излязоха къде по-нови модели, и с по-добри характеристики. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега мисля да се откажа. S2 не е кой знае колко по-различен, така че няма смисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SGS 2 хич не е слаб. Аз пък ви гарантирам, че това Mali 400 ще е предостатъчно мощно за тая резолюция 800x480 и дори и най-новите и тежки игри ще вървят плавно. Друго - процесора му поддържа NEON инструкциите и спокойно ще става за всеки по-нататъчен андроид, KitKat вече изплозва NEON за google apps, а за всеки следващ ще се изисква пълната му поддръжка и ще може да му се слагат без проблем, нищо че е двуядрен - предостатъчен е.

Лошото е, че дисплея му е трагедия. AMOLED е ! Ако те кефи супер пренаситената и нереално ярка картина, от която ще те болят и очите при по-продължителна работа - взимай го. Също така, самсунг са спряли поддръжката му. И по-добре ! За следващите андроиди ще има много ромове, предлагащи чист андроид, а не TouchWiz.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SGS 2 хич не е слаб. Аз пък ви гарантирам, че това Mali 400 ще е предостатъчно мощно за тая резолюция 800x480 и дори и най-новите и тежки игри ще вървят плавно. Друго - процесора му поддържа NEON инструкциите и спокойно ще става за всеки по-нататъчен андроид, KitKat вече изплозва NEON за google apps, а за всеки следващ ще се изисква пълната му поддръжка и ще може да му се слагат без проблем, нищо че е двуядрен - предостатъчен е.

Лошото е, че дисплея му е трагедия. AMOLED е ! Ако те кефи супер пренаситената и нереално ярка картина, от която ще те болят и очите при по-продължителна работа - взимай го. Също така, самсунг са спряли поддръжката му. И по-добре ! За следващите андроиди ще има много ромове, предлагащи чист андроид, а не TouchWiz.

Какво казваш, че AMOLED технологията не струва така ли ? Предпочитам AMOLED пред IPS, не напразно почти всички устройства на Samsung използват AMOLED защото цветовете са много по ярки и черното си е черно, а при IPS бледи цветове и бялото да изглежда сиво, това ли му е хубавото на IPS-а.Предполагам ще пуснат и КК за S2, но и да пуснат каква е файдата като има хиляди къстъм РОМОВЕ за S2.

Така, че S2 засега даже си е един страхотен телефон и за тези пари дали има по-добро незнам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм със Samsung Galaxy Mini 2 и едно от нещата, който не харесвам, е дисплея. Цветовете са бледи и измити. Няма я тази наситеност и яркост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм със Samsung Galaxy Mini 2 и едно от нещата, който не харесвам, е дисплея. Цветовете са бледи и измити. Няма я тази наситеност и яркост.

Нормално, с капацитивния му TFT екран. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей.

Офертата, която си намерил е добра, но аз лично бих ти препоръчал по възможност телефона да е нов, понеже с тези модели, има твърде много измами. Представят го за добър, а на вторият ден откриваш 20 проблема и шансът да ти върнат парите е минимален. Така, че според мен, за още 200 лева отгоре, би могъл да си вземеш чисто нов S2.

Относно това, кой е по-добър S2 или S2 Plus. Ами това е въпрос на лична гледна точка. Като характеристики, S2 плюс е може би една идея по-добър, но разликата не е значителна. Но пък ако също така си ценител и на дизайна, силно ти препоръчвам S2. Отново казвам, че S2 Plus е по-добър, но аз лично предпочитам S2, понеже освен характеристики, телефонът трябва да има добра визия и дизайн, а тези двете според мен отсъстват при S2 Plus. Плюс това, няма да намериш S2 Plus в черен цвят ( в случай, че предпочиташ черният цвят на телефона ).

Отново ти казвам, това е въпрос на лична гледна точка. Което и да избереш, няма да сгрешиш. Макар и на 3 години, тези телефони са все още актуални и могат да се конкурират с най-новите модели. 

Редактирано от joniop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей.

Офертата, която си намерил е добра, но аз лично бих ти препоръчал по възможност телефона да е нов, понеже с тези модели, има твърде много измами. Представят го за добър, а на вторият ден откриваш 20 проблема и шансът да ти върнат парите е минимален. Така, че според мен, за още 200 лева отгоре, би могъл да си вземеш чисто нов S2.

Относно това, кой е по-добър S2 или S2 Plus. Ами това е въпрос на лична гледна точка. Като характеристики, S2 плюс е може би една идея по-добър, но разликата не е значителна. Но пък ако също така си ценител и на дизайна, силно ти препоръчвам S2. Отново казвам, че S2 Plus е по-добър, но аз лично предпочитам S2, понеже освен характеристики, телефонът трябва да има добра визия и дизайн, а тези двете според мен отсъстват при S2 Plus. Плюс това, няма да намериш S2 Plus в черен цвят ( в случай, че предпочиташ черният цвят на телефона ).

Отново ти казвам, това е въпрос на лична гледна точка. Което и да избереш, няма да сгрешиш. Макар и на 3 години, тези телефони са все още актуални и могат да се конкурират с най-новите модели. 

Нов не бих си взел, защото вече си е старичък. Все още не е съвсем outdated, въпреки че Саламсунг му спряха поддръжката. S2 Plus не мисля, че ще получи нещо повече от 4.2.

Редактирано от sando99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.