Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Swisis

Дали пс3 супер слим се хаква ?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Аз не съм много запознат с конзолите но наскоро реших да си купя пс3 и от 3-те модела най много ми хареса супер слим но в няколко места  съм чел че само фат се хакват и няколко модели от слим се хакват  но писаха че супер слим  не може да се хаква а аз се интересувам от конзоли които се хакват 

http://ps3dream.wordpress.com/2013/09/21/ps3-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B8-%D1%85%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D1%84%D0%B8%D0%BA%D1%81-%D0%B7%D0%B0-nfs-2012/ 

благодаря ви предварително :handshake:

Редактирано от Emanuil Qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пък ние тук във този форум не даваме съвети  за хакване,кракване,пачване и тн .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пък ние тук във този форум не даваме съвети  за хакване,кракване,пачване и тн .

Не му се притеснявай, те "купувачите" на конзоли толкова ги купуват. Пример: elshaarawy92 от три месеца вече "купува" и "хаква".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sa3ana3a, Аз ви питам защото не съм толкова наясно с конзолите, а вие почвате да се подигравате с хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Момче  какво да ти обясняват може или не може  като и да може ще е необходимо да е  конкретна ревизия  тая конзола  и  да се пипат 100 неща по нея . Това да не е халва (режеш и ядеш)  та питаш   за тези неща тука? Във форума е категорично забранено  да се дава каквато и да е информации  за   пиратстване на хардуер и софтуер. Имаш ли 650 лева  за конзолата   да си я купиш ,че се интересуваш от хакването и ? 

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, но в момента има един ъпдейт на самата конзола, ако си я сложиш и си кракнал пс3-то направо ти гори  :shock11:  За това не е много добре да се краква... Ако наистина решиш да кракваш слим приготви си едни 150-200лв. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички модели Fat конзоли се хакват,от Slim мисля,че се хакваха само до Data Code 1B.Хакът за моделите,които изредих е софтуерен,тоест CFW.

За всички други модели има ODE хак(optical drive emulator),този хак не хаква напълно системата,игрите трябва да се играят от въпнеш хард диск.Има и предимство,ако си си купил игра и я играеш онлайн,и искаш да си сигурен,че няма да те баннат от PSN може да изключих хака и да останеш на OFW,после можа пак да включиш хака и да си играеш изтеглени игри.Ако искате повече информация за хакване на PS3 пишете на ЛС и ще дам линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решение отдавна има ама не е хак ами хардуерен емулатор на оптично устройство http://www.psdevwiki.com/ps3/ODE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...