Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

helis

Въпрос за HD 7770

Препоръчан отговор

Пише че има CrossFire технология за моята, но аз лично не виждам слота за CF (няма преблеми за съкращаване предполагам). Та ако можете да ми кажете къде е този слот за този CF ще съм много блафодарен.

Ето и модела

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1159&pid=1917&psn=&lid=1&leg=0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би тази може да  се захрани за crossfire без кабел така е при HD7750 ако искаш постни няколко снимки на видео картата отгоре да я видим какво има и какво няма :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз питам за кабела дето се свързват двете видео карти. Тока мога да го оправя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да нямам слот точно за този кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Намерих снимката в нета, незнам дали е същата видео карта но ясно се вижда слота на който се слага мостчето за "кръстосания огън".

А самото мостче би трябвало да си върви с видео картата, ако е в нормална опаковка разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи това за мостчето го гледах дали го има но на моята липсва такова нещо нямам слота за жалост:( Друг начин няма предполагам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи това за мостчето го гледах дали го има но на моята липсва такова нещо нямам слота за жалост :( Друг начин няма предполагам?

Дай точния модел на твоята карта!

п.п. Извинявай,но не бях видял линка в първия пост.Огледай картата хубаво,нали знаеш какво да търсиш?Би трябвало да имаш слотче за CF щом е обявен от производителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз доколкото виждам на сайта на Sapphire,  тая карта е без тоя мост. Горе вляво трябва да се вижда, но него го няма. А и в описанието пише нещо от сорта, че CF  е опционален, което не знам как да тълкувам, защото съм и малко скаран с английския, както много хора. Иначе версиите GHz edition  със сигурност поддържат CF. 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аха ясно значи ако разбера как да пусна този опционален crossfire ще имам crossfire

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2 дни гледам и такъв слот не виждам за жалост сега видях една друга r7 250x и са еднакви почти по всичко освен по това че няма cross fire другата  обаче моята и драйверите и айда показва че е hd 7770

Не си далече от истината. Много от новите карти на AMD  са просто преименувани стари с леки корекции, а някои дори и без такива. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аха ясно значи сега само да разбера как да пусна cross fire а иначе ако имам друга карта с кабел ще мога ли да ги пусна и двете в cross fire с връзка от дъното по друг начин не се сещам да се свързват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написах го във началото тази видео карта може да се захрани със друга и БЕЗ ТОЗИ КАБЕЛ!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз доколкото виждам на сайта на Sapphire,  тая карта е без тоя мост. Горе вляво трябва да се вижда, но него го няма. А и в описанието пише нещо от сорта, че CF  е опционален, което не знам как да тълкувам, защото съм и малко скаран с английския, както много хора. Иначе версиите GHz edition  със сигурност поддържат CF. 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

точно като втората е моята видео карта

Написах го във началото тази видео карта може да се захрани със друга и БЕЗ ТОЗИ КАБЕЛ!!!!!!

разбрал съм те погрешно извинявам се и ясно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...