Премини към съдържанието
Оля Илиева

На кой сайт да се доверя при покупка на нов смартфон?

Препоръчан отговор

Имам купени 5 телефона от Skayfon и другите тяхни фирми. До сега не ми се е налагало да ползвам сервиз. При покупката на единия телефон пожелах фактура, което забави доставката. При пристигане на телефона видях фактура с името на някаква фирма в малък град, която явно нямаше нищо общо с продавача. Касовия бон нямаше нищо общо с фирмата от фактурата.Последния ми телефон е от Bros, но и те не ми вдъхват доверие !

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://mobifon.bg/    <----този сайт надежден(коректен) ли е за поръчки ? как седи въпроса с гаранцията и сервизите им(към реалните сервизи на производителя ли са)?Ще съм благодарeн,ако получа отговори от хора поръчвали от там :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как стои въпроса с гаранцията и сервиза? Знаете ли някой, който се е възползвал от гаранционните условия?

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A доверявате ли се на Aliexpress - колкото и да съм внимателна и да чета мненията за продавачите остава възможността за доставка на некачествен телефон. Знаете ли каква е политиката им за връщане? Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.