Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Малкия стар войник

Проблем с програмата AirDroid

Препоръчан отговор

Здравейте, преди малко исках да кача едни снимки, от компютъра на таблета, но ми показа следното съобщение, когато дам на "ок" , ме изхвърля от интернет браузъра?

Благодаря предварително :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

27>10

Проста математика.

Това трябва да е архив, разархивирай го или го архивирай в rar-zip-7zip, зависи, какво е, може няколко пъти да му се намали размера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

27>10

Проста математика.

Това трябва да е архив, разархивирай го или го архивирай в rar-zip-7zip, зависи, какво е, може няколко пъти да му се намали размера

Това е просто едно апк, за една игра. Сега се пробвах да кача, едни снимки с общ размер 12 МБ , пак това ми изписа. Сега се опитвам да кача едни снимки от бала ми, една по една размера е към 3-4 МБ , пак ми показва това съобщение, изобщо не мога да кача нищо чрез тази програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти ли кеша на браузъра? Единичен файл не може да е по-голям от 10 мб., поне така пише. Аз AirDroid един път съм я ползвал (ползвам друго), но в една мрежа ли сте с таблета и какъв адрес пишеш в адрес бара? Дава ли грешка, ако се опитваш да свалиш нещо? Бъди малко по обстоятелствен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че първото нещо което се сетих, беше да изчистя кеша на браузъра. Пробвах да кача единичен файл от 3 МБ , пак тази грешка ми излиза. На една и съща мрежа съм, когато искам да сваля файл от таблета на пц-то пак ми показва тази грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WiFi File Transfer от Google Play. Безплатната версия прехвърля до 5 мб. файл, но напълно достатъчно за пробата. На мен ми се струва, че не сте в една WiFi мрежа или пък адреса който въвеждаш, не е правилния... Адреса трябва да е нещо от сорта на 192.168.1.4:1234 ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази програма нямам проблем адреса е еднакъв? Някаква алтернатива да има на тази програма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WiFi File Explorer - пак с безплатна и платена версия... Аз ползвам платените, не мисля, че на някой са му проблем 1,5-3 лева... Моя избор е WiFi File Transfer Pro - върши си добре работата, малка като размер, доволен съм.

Ако нямаш Visa, за 2 минутки се изкарва виртуална такава, само трябва да имаш сметка в epay.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарско , след малко ще си я изтегля. Платената ми изглежда по-надеждна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...