Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Младши

Трябва ми по-силна видео карта! Помощ!

Препоръчан отговор

Искам да си сменя видео картата с цел за игри. Какви възможности имам, сегашната ми видео карта е GForce 9600 gt дъното е P5KPL 1600. http://prikachi.com/images.php?images/912/7150912F.jpghttp://prikachi.com/images.php?images/916/7150916o.jpghttp://prikachi.com/images.php?images/919/7150919e.jpghttp://prikachi.com/images.php?images/950/7150950c.jpgАко трябва още нещо, качвам веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви точно игри?От по-новите и натоварващи игри. Saints Row IV Assasin's Creed IV Black Flag сещаш се ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам братле, ти лесно можеш да вземеш нещо бюджетно от рода на GF 640 обаче процесора ти ме съмнява дали ще се справя.

Ако единственото нещо което те спира са DirectX-овете, съм съгласен, но само видеото няма как да ти дърпа целия компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам братле, ти лесно можеш да вземеш нещо бюджетно от рода на GF 640 обаче процесора ти ме съмнява дали ще се справя.

Ако единственото нещо което те спира са DirectX-овете, съм съгласен, но само видеото няма как да ти дърпа целия компютър.

трябва ми някакъв вариант за да карам по новите игри. Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябва ми някакъв вариант за да карам по новите игри. Някакви идеи?П.П. какво излиза че трябва да направя? нов процесор нова видео карта?

Бюджет?

без лимит.

без лимит. не ми трябва нещо свръх добро просто за да карам повечето нови игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми продаваш дъно+проц+рам+видео и купуваш нови.

Примерно тези в подписа ми, само че видеото да е 750ti и си готов за всички нови игри.

Едит: Като рамта може да е само 4GB за да не се изхвърляш излишно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми продаваш дъно+проц+рам+видео и купуваш нови.

Примерно тези в подписа ми само, че видеото да е 750ti и си готов за всички нови игри.

няма ли да стане да добавя нещо или ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

без лимит.

Така,можем да ти предложим процесор за 1000лв+видео за 1800лв.

Кажи някакъв бюджет защото "без лимит" звучи така сякаш можеш да си позволиш всичко(дано да можеш).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така,можем да ти предложим процесор за 1000лв+видео за 1800лв.

Кажи някакъв бюджет защото "без лимит" звучи така сякаш можеш да си позволиш всичко(дано да можеш).

да кажем 500 лева в момента

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимаш това. Събираш още 150-200 и купуваш дъното+проца+рамта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимаш това. Събираш още 150-200 и купуваш дъното+проца+рамта.

Мерси, а ще ме ориентираш ли г/д какво дъно и проц. ще ми трябва  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи това което съм избрал аз е възможно най-доброто съотношение цена/качество/производителност. Същото дъно като моето е 130 лева, но можеш да намериш по-бюджетен вариант от 80лв. или подобен Асус за 100 лева.

Сокета е 1150. Рамта избираш най-евтината 1600мхц според джоба. 4GB RAM ще стигнат. Процесора в подписа ми е 230 лева а във игрите прави същото като i5 за над 300 лева. Видеото GTX750ti във момента е най впечатляващото и енергоспестяващо на пазара. Тотално си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи това което съм избрал аз е възможно най-доброто съотношение цена/качество/производителност. Същото дъно като моето е 130 лева, но можеш да намериш по-бюджетен вариант от 80лв. или подобен Асус за 100 лева.

Сокета е 1150. Рамта избираш най-евтината 1600мхц според джоба. 4GB RAM ще стигнат. Процесора в подписа ми е 230 лева а във игрите прави същото като i5 за над 300 лева. Видеото GTX750ti във момента е най впечатляващото и енергоспестяващо на пазара. Тотално си заслужава.

Съгласен съм с теб ще те послушам, ще поработя малко и ще го осъществя. Мерси за отделеното време.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се, че съм успял да ти помогна. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т'ва видео което си предложиш е близо 290лв,ако доплати още 65 ще вземе SAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST и ще си цъка игрите с кеф.И със 150-200 лв. не знам как ще купи процесор+дъно,че чак и рам.За да вземе читави дъно,процесор и рам ще са му необходими минимум 500 лв. Също така не се знае захранването какво е,каква е кутията,монитора и т.н.

Ние тук можем да си предлагаме каквото ни е кеф но....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т'ва видео което си предложиш е близо 290лв,ако доплати още 65 ще вземе SAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST и ще си цъка игрите с кеф.И със 150-200 лв. не знам как ще купи процесор+дъно,че чак и рам.За да вземе читави дъно,процесор и рам ще са му необходими минимум 500 лв. Също така не се знае захранването какво е,каква е кутията,монитора и т.н.

Ние тук можем да си предлагаме каквото ни е кеф но....

Всички компоненти които му предложих са по-енергоспестяеми от сегашните, проблем със захранването няма да има.

Видеото което му предлагаш само на хартия е впечатляващо, обаче защо във игрите това не личи?

И не може да вземе толкова скъпа видеокарта била тя като тази дето ти предлагаш и да кара на система със сокет 775.

Полза няма да има. Видеото ще се товари на 20% макс. докато процесора бичи 100% и съответно пак ще върви кьопаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички компоненти които му предложих са по-енергоспестяеми от сегашните, проблем със захранването няма да има.

Видеото което му предлагаш само на хартия е впечатляващо, обаче защо във игрите това не личи?

И не може да вземе толкова скъпа видеокарта била тя като тази дето ти предлагаш и да кара на система със сокет 775.

Полза няма да има. Видеото ще се товари на 20% макс. докато процесора бичи 100% и съответно пак ще върви кьопаво.

До прочете някъде,че му я предлагам за сегашната му платформа?Нали за това го питах за бюджет.

r9 270x е по-добрата видео карта ,а има и mantle поддръжка ще си цъка новите игри на воля,но както и да е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той каза, че ще до събере останалите пари които не му достигат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той каза, че ще до събере останалите пари които не му достигат.

Нещата се изясниха ;) .Нека си събере паричките и да мисли тогава.

Лека вечер от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ,че му предлагаш компоненти с ниска консумация, не означава че трябва да подвеждаш питащия че захранването му щяло да издържи(без да знаеш с какво разполага питащия)!

В неговия случай е много по-добре да гради нова конфигурация в обратния ред ,не от видео карта!

Не съм и съгласен ,че и предложения модел 750Ти е най-доброто за цена производителност!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колебая се между тези двете http://ark.intel.com/products/75048/intel-core-i5-4670k-processor-6m-cache-up-to-3_80-ghzhttp://ark.intel.com/products/77769/Intel-Core-i3-4330-Processor-4M-Cache-3_50-GHz  

ще си струва ли парите да взема и5 или направо 3ката да взимам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колебая се между тези двете http://ark.intel.com/products/75048/intel-core-i5-4670k-processor-6m-cache-up-to-3_80-ghzhttp://ark.intel.com/products/77769/Intel-Core-i3-4330-Processor-4M-Cache-3_50-GHz

ще си струва ли парите да взема и5 или направо 3ката да взимам ?

Разбира се,че е по-добре да вземеш i5-4670K + дънна платка със Z87 чипсет ще имаш възможност за овърклок на процесора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...