Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

2249

Как да премахна текст при изпращане на писмо през Thunderbird

Препоръчан отговор

Здравейте.

Отново въпрос за Mozilla Thunderbird /май е време да се направи една обща тема за проблеми и въпроси за програмата / : когато маркирам файлове за пращане и премина през десен бутон -- Send to --- Mail recipient в прозореца за текст автоматично се появява текст

our message is ready to be sent with the following file or link attachments:името на файлаNote: To protect against computer viruses, e-mail programs may prevent sending or receiving certain types of file attachments. Check your e-mail security settings to determine how attachments are handled.

Коя е настройката, която премахва този текст и прозореца остава празен ?

Когато стартирам пощенския клиент и задам изпращане на писмо и тогава закача файловете този надпис не се появява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано си мисля, че това трябва да си е така.Ползвал съм две версии на Outlook (говоря за служебен мейл) и един на Seamonkey, както и WindowsLive Mail, на всякъде го има това като текст.Аз лично не знам за такава опция, която да маха този текст. Може и да има, не съм търсил, но на всички мейл клиенти, които съм ползвал това си е по подразбиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста неща прочетох по този въпрос и се оказва, че това е съобщение, генерирано от ОС, а не от пощенския клиент. Дават се и съвети за модифициране на регистри или dll файлове, но аз предпочитам да не пипам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвал съм на Тъндърбърд на Линукс и няма такъв текст

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвал съм на Тъндърбърд на Линукс и няма такъв текст

Да, трябваше да се сетя и още в първия пост да напиша, че става въпрос за Win 7 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега си го инсталирах пак и няма никакви текстове при създаването на нов мейл, но съм с Линукс, явно наистина си зависи от ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...