Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Viper_rko10

Ще ми върви ли видеокартата на моята система

Препоръчан отговор

Здравейте искам да знам дали ще върви тази видеокарта http://www.pazaruvaj.com/video-karti-c3142/sapphire/radeon-hd6670-1gb-128bit-ddr3-pci-e-11192-07-20g-p50524993/opisanie.html   на моите характеристики на ПЦ-то

Intel Celeron dual core e3400 2.6ghz

Motherboard: Ecs G41T-R7

4gb Ram

450w Delux

Искам да знам дали ще имам проблеми с дънната платка или всичко ще е ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да има проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да знам дали ще върви тази видеокарта http://www.pazaruvaj.com/video-karti-c3142/sapphire/radeon-hd6670-1gb-128bit-ddr3-pci-e-11192-07-20g-p50524993/opisanie.html   на моите характеристики на ПЦ-то

Intel Celeron dual core e3400 2.6ghz

Motherboard: Ecs G41T-R7

4gb Ram

450w Delux

Искам да знам дали ще имам проблеми с дънната платка или всичко ще е ок.

По-добре това....

POWER COLOR AX7730 2GBK3-HE

А ако можеш да отделиш още 11 лв,ще вземеш същата карта с много по-бърза памет....

POWER COLOR AX7730 1GBD5-HE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мс за отговора

По-добре това....

POWER COLOR AX7730 2GBK3-HE

А ако можеш да отделиш още 11 лв,ще вземеш същата карта с много по-бърза памет....

POWER COLOR AX7730 1GBD5-HE

Добра е офертата обаче това е с пци 3.0 а моя е 2.0 а и процесора ми няма да си върви с картата защото тази е много мощна нз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай ДДР5 видеокартата,няма да съжаляваш.и не се притеснявай,че е за PCI-e 3.0.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане без проблем, само дето захранването е китайче, ама предполагам, че трябва да издържи, все пак тия слаби въшки не консумират много. Ако малко повече пари не са проблем, вземай тази : http://nikem-bg.net/computer-components/POWER-COLOR-AX7730-1GBD5-HE

Паметта и е по-бърза и ще върви доста по-добре. Не се кахари, че е 1гб защото почти всички игри на FullHD и ultra настройки, големината на обектите и текстурите, които се зареждат, няма да успеят да запълнят тези 1024MB, а и самото ядро като си ги рендира бавно, няма смисъл от много памет ей-така за нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...