Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Andrey_96

Коя версия на Windows 8.1 ?

Препоръчан отговор

Здравейте :) Решил съм да премина от джам 7 на джам 8.1 :D но незнам коя версия да избера... всмисъл има няколко версии на Windows 8.1 - Pro , Pro N , Pro V , Core и т.н... но немога да разбера от коя се нуждая аз ... ще го използвам за интернет,скайп, филми,музика и игри :) Благодаря предварително за помоща :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стой си на 7 най-добре. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ?

Не си заслужава 8-цата. :) 

Даже най-добре слагай едно Ubuntu и не се занимавай с Window$.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай 8-ца. Много е бърза. Ще си доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ?

Като за начало ще има проблем със скайп. Остани си на 7. Кой каквото иска да ми казва, но Windows 8  е по зле и от Vista.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че какво не му е хубавото на Win 8.1? На лаптопа съм с 8.1 и съм доволен,нямам проблеми никакви...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Решил съм да премина от джам 7 на джам 8.1 :D но незнам коя версия да избера... всмисъл има няколко версии на Windows 8.1 - Pro , Pro N , Pro V , Core и т.н... но немога да разбера от коя се нуждая аз ... ще го използвам за интернет,скайп, филми,музика и игри :) Благодаря предварително за помоща :)

Разгледай ТОВА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който му харесва метро интерфейса, нека си слага 8-ца. Мен лично въобще не ми харесва, а и при толкова Open Source алтернативи, последното което ще сложа е 8. За свикналите с шарениите - Ubuntu е прекрасна алтернатива. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено ще направиш голяма софтуерна грешка! Виждал ли си, например, как изгледжа Скайп под Win8? Предполагам, че точно така изглежда и под 8.1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено ще направиш голяма софтуерна грешка! Виждал ли си, например, как изгледжа Скайп под Win8? Предполагам, че точно така изглежда и под 8.1.

То изгледа да е проблема колега. Някой път не може да го инсталираш даже, заради простотийте на Microsoft. Определено ако карат в тази посока ще фалират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То изгледа да е проблема колега. Някой път не може да го инсталираш даже, заради простотийте на Microsoft. Определено ако карат в тази посока ще фалират.

Правилно го каза! Аз просто исках с най-дребното да му дам пример. Не изгледа толкова е проблема, а тоталната обърквация и невъзможност да направиш някои неща, които под Win7 се правят с два-три клика на мишката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно го каза! Аз просто исках с най-дребното да му дам пример. Не изгледа толкова е проблема, а тоталната обърквация и невъзможност да направиш някои неща, които под Win7 се правят с два-три клика на мишката.

Да не спамя излишно темата, но доколкото видях правят Windows 9. Дано там да си вземат бележка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Метро панела може въобще да не го ползваш (можеш да го скриеш). Не знам какво толква не ви харесва 8-цата..но както и да е... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Метро панела може въобще да не го ползваш (можеш да го скриеш). Не знам какво толква не ви харесва 8-цата..но както и да е... :)

Уж 8.1 е пооправена , а иначе за скайп и представа си нямам как изглежда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че какво не му е хубавото на Win 8.1? На лаптопа съм с 8.1 и съм доволен,нямам проблеми никакви...

Зависи за какво го използваш. За момента при "сблъсъка си" с "великолепния" Windows 8 съм имал следните проблеми:

скайп - невъзможност за инсталиране

драйвери - несъвместимост, особено при видеокартите

игри - самия ужас,всевъзможни грешки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на 8 и на 8.1 скайпа си е скайп (същия)....?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще взема да си изтегля 1 виртуален компютър , да му сложа 8.1 и да му инсталирам дези работи  да видя какви грешки ще даде.Какво ще кажете ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще взема да си изтегля 1 виртуален компютър , да му сложа 8.1 и да му инсталирам дези работи  да видя какви грешки ще даде.Какво ще кажете ?

Правилно решение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре ще направиш. Ама на тази виртуалка метни и едно Ubuntu след това да видиш разликата. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам коя версия сложих ,ама си беше с инсталиран skype и верно е малко объркващ ,но може би ,защото е по-различен и затова ми се струва така.Сложих му оригин (който ползвам) , ще му сложа ся някой player , общо взето всичко ,което ползвам.пс: Всъщност от официалния сайт на скайп можеш да си изтеглиш стандартния скайп :) и всичко си е ОК :)ПС2: Всичко си е нормално,но не ме кефи... нещо много е обаркано ,поне за мен... ще си сложа пак 7-ца...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пробвах твоята система с Windows 8 и изведнъж се оказах с Windows 8 на лаптопа и във виртуалната машина. После се наложи отново да качвам 7-цата. Ти решаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво занимавате човека с тоя скайп, като проблема беше само при 8 и е оправен преди година сигурно. Под 8.1 всичко си работи. И драйвъри, и Скайп и каквото се сетиш. Аз също му препоръчвам Убунту, но не знам колко е удачно за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата в пърформанса между 7 и 8.1. е практически един и същ. Стига с тия глупости, че бил по-бърз и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПС2: Всичко си е нормално,но не ме кефи... нещо много е обаркано ,поне за мен... ще си сложа пак 7-ца...

Мразя да бъда прав... По-рано мисля че ти казах за 8-цата и негативното ми впечатление... :)

Разликата в пърформанса между 7 и 8.1. е практически един и същ. Стига с тия глупости, че бил по-бърз и т.н.

Тук не става на въпрос за перформънса, а за юзър експириънса.

.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...