Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

smurfavr

Скаип не иска да се впише

Препоръчан отговор

Днес спря тока и после като включих компютъра и пуснах скаипа  той не  иска да се впише. Пробвах като го изтрих и инсталирах на ново но пак не става.От какво може да е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябвало е да го деинсталираш,а не да го триеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери ли въобще дали имаш итнернет? Обясни също какво имаш в предивд под" изтрих скайп". Ако си го деинсталирал и инсталирал това е добре, но ако си го изтрил може да има проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да де деинсталирах го.Има си интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да де деинсталирах го.Има си интернет.

Отиваме тогава, на версията на скайп, откъде си я свалил и с каква ОС си и дава ли някаква грешка при опит за вписване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като го деинсталира, папката в %AppData%  изтри ли я?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версия 4.2.0.169 от замунда с winxp съм

Не съм трил нищо от папките дадох ми само унинстал от контрол панела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е от това, че 4.2 вече е стара версия. Актуалната е 6.14.

Skype вече е собственост на Microsoft, и те са решили да спират поддръжката на по-старите версии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версия 4.2.0.169 от замунда с winxp съм

Не съм трил нищо от папките дадох ми само унинстал от контрол панела

Защо от Замунда бре човек? На друго място не потърси ли http://www.computers-bg.net/skype/

Деинсталираш от контрол панела, триеш папката на скайп в %AppData% рестартираш, и инсталираш новия скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах но единствено от 5 версия на горе работи скаипа.Имали начин да подкарам някак  4 версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах но единствено от 5 версия на горе работи скаипа.Имали начин да подкарам някак  4 версия.

Аз поне незнам  такъв. От два-три месеца насам старите версии не искат да се инсталират. Хората искат 4.2 или 3.8, но не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорих с няколко приятели и те казаха че са със 4 версия и си работи.При мен не иска и се прецака  при пускането на компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много скоро ще спре и при тях. Инсталирай си последната и актуална версия на скайп и ще си решиш проблема. Няма смисъл от повече спам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гаден ми е интерфеиса на новите версии за това не ги понасям тях. Не мога ли на 5 та версия да я направя с стария изглед на версия 4? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое точно не ти харесва на интерфейса?

ПП. Хубав аватар, отива ти ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е от това, че 4.2 вече е стара версия. Актуалната е 6.14.

Skype вече е собственост на Microsoft, и те са решили да спират поддръжката на по-старите версии.

Не зная даже коя е актуалната версия - вече не ги следя. Ще продължавам да ползвам Skype 4.2.0.187 до като мога.

Преди около година си затрих версия 3,8 и много се ядосвах. Горната (4.2.0.187) беше най-старата стабилна, която открих.

@smurfavr, ще споделя личен опит:

Ползвам само .ЕХЕ-то като портативна версия, която стартирам от друга папка (не инсталационната), напр. при мене е: C:ToolsSkype

1. Инсталирам някоя (по-)актуална верия  ;)

2. Копирам само файл Skype.exe в папката C:ToolsSkype . Никакви други файлове не са необходими!

3. Деинсталирам нормално Skype

4. Стартирам от папка C:ToolsSkypeSkype.exe версия напр. 6.хх. 

5. Вписва се.... Махам от настройките авто-обновяване на програмата !!! Задавам автоматично вписване (не е задължително) Затварям скайп.

6. Заменям .ЕХЕ-то с такова, извлечено по подобен начин ,от "любимата ми" стара версия (в моя случай 4.2.0.187)

7. Правя си пряк път до Работен плот, за да  стартирам C:ToolsSkypeSkype.exe. Довършвам настройките. Езикът е български.

8. няма  :wors: 

По горния начин съм го правил на Windows 7 SP1 - на 32- и на 64-битови системи.  :shock11:

Успех !!!   :lick lips: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси nahalnik ще го имам на предвид това като вариант.

Едно приятелче ми прати skype 3.8.0.188 и я инсталирах след което скаипа ми започна да работи. После пробвах и версия 4 и тя ми работеше нямам идея как се оправи всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...