Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ivan_Panchev

Нов телефон - Nexus 5

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам да ви попитам две неща:

Първо, спрял съм се на Nexus 5 и моля да споделите мнението си (особено ако е от личен опит), защото телефона за мен изглежда идеален, но не съм срещал почти никой с такъв.

Второ, искам да ви попитам за сайта, от който да го поръчам, защотот намериш няколко сайта с цена от 640лв. Цената напълно ме устройва, но ме притеснява това, че в водещите сайтове( Емаг, смартфон.бг и др.) тя е около 780лв. Имам ли повод за притеснение - въпреки, че съм сигурен, че огромна част от търговците надуват изкуствено цените, тази разлика от над 100лв. ми се струва доста голяма. Дали има някаква уловка в качеството, липса на гаранция или нещо подобно или просто това са нови сайтове, които се опитват да се наложат.

Поздрави! 

П.П. говоря за сайтове от рода на новтелефон, елитмобил и гсм-и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като си го харесал, ок. Относно сайтовете във форума сме дискутирали не един път, дори вчера имаше подобна тема. Потърси и ще намериш нужната информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

Както е казал колегата, потърси из форума, материал има и то доста. :)

По отношение на един от сайтовете, които сте цитирал:

http://elitmobil.bg/elite-mobile-varna

Купих си от тях смартфон (LG 4X HD) миналото лято и въпреки, че имам само една поръчка, мога да кажа, че са коректни и всичко е точно по отношение куриер, опаковка, гаранция, съдържание в кутията и т.н.

Не съм пристрастен към и не им правя реклама, споделям ти личното си впечатление от работата с тях. :)

Успех в избора на е-магазин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки, че съм писал повече за сайтовете, по-интересно ми е какво мислите за избора на телефон и дали имате опит с него ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...