Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MrPerfect

проблем с камера на лаптоп

Препоръчан отговор

Model Acer Aspire 5334

Acer crystal eye web cam

имам инсталирани drivers,kамера работи известно време,след това ми излиза следният надпис

camera is not installed or camera is occupied by another user 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

camera is not installed or camera is occupied by another user .Тук пише ,че на са инсталирани драйвъри,но по интересното тук или е заета от друг потребител!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това съобщение ще рече, че камерата ти отказва или някаква друга програма осъществява достъп до нея. Пробвай се да и преинсталираш драйвера все пак, може той да прави проблема. Ако и преинстал на драйвера е така --> камерата не бачка като хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това съобщение ще рече, че камерата ти отказва или някаква друга програма осъществява достъп до нея. Пробвай се да и преинсталираш драйвера все пак, може той да прави проблема. Ако и преинстал на драйвера е така --> камерата не бачка като хората.

интересно ми е защо тръгва първоначално?лентов кабел?

и ако някой знае цена за ремонт..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо се е бъгнало в регистъра или друго приложение прави конфликт -> някой те наблюдава. Преинсталирай ОС !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване