Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Мир

Проблем със често забиване

Препоръчан отговор

Здравейте,от няколко месеца компа ми забива много често-буквално по няколко пъти на вечер. Нещата които ми правят впечатление са:когато е тихо вечер чувам леко чегъртане точно преди да забие,нещо като жък-жък и замръзва/от което нали предполагам хард диска/,но пък след преинсталация на windows забиванията спират за около седмица две.Другото което незнам дали има връзка,но пак е често е,че често след рестарта ми ъпдейтва windows-a.Пробвах /тук видях/ при замръзнал комп да извадя и пак включа SATA кабела,но не помага,сиреч не е прецакан кабела.Ще съм благодарен на всякакви съвети :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами и моя комп чъгърташе така и го треснах веднъй и се оправи  :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може хард диска вече да е на път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали има начин да го проверя харда с някакъв софтуер или много искам вече .Между другото това е системата и температурите,ако помогне нещо.....

post-347752-0-46494700-1394662628_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирайте си програмата HDTune, и я пуснете да сканира хард-диска за грешки.Погледнете и таба Health в програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другото което незнам дали има връзка,но пак е често е,че често след рестарта ми ъпдейтва windows-a.

Ако не се окаже проблем с диска, опитайте след преинсталация да спрете ъпдейтите на windows. Възможно е и те да са проблема, ако няма хардуерен такъв...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом чувате чегъртане това е от харда и то рамото не работи както трябва послушайте колегите и дайте резултати от HDTune-то>>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивчивостта.Ето скрииншотовете

post-347752-0-93080600-1394741318_thumb.

post-347752-0-23536000-1394741342_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам не е на добре, заминава си трябва да потърсите някакъв вариант да си вземете нов и да си презапишете личната информация, това е моето мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да помислите за нов хард диск. Този хард диск си е пътник. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок,ясна е работата.Благодаря на всички за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преинсталирай си компа. :)

Като дойде новият хард ;) Иначе с каква цел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука е новия хард  :D .Вече два дни няма забивки......не,че ми липсват де. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука е новия хард  :D .Вече два дни няма забивки......не,че ми липсват де. :yanim:

Да ти е честит харда

виж и това ако пак стане ама ако не издава звуци пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти е честит харда http://komputrite.alle.bg/ако-компютърът-ни-забие-какво-да-правим/

виж и това ако пак стане ама ако не издава звуци пак

Много смислени съвети, няма що...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...