Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

valyo_93

Заключен биос

Препоръчан отговор

Компютъра беше с изгоряло захранване като смених захранването и го включих ми изписва enter current password.Рестартирах биоса но няма промяна,на дъното пише само че е на интел нищо друго как да разбера паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извади батерията на дъното за минутка и я върни пак. Зареди дефаулт настройките и виж дали ще има ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече съм пробвал с батерията.Не мога да вляза в биоса за да върна старите настроики

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадете линк към сервизни пароли за интел защото не мога да намеря.При включване на компютъра има звуков сигнал от две къси бипвания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключи компютъра, махни захранващия кабел, натисни бутона за стартиране за 10-20 сек., извади батерията за поне 30 минути и махни и джъмпера за биоса, който е на дъното, след 30 минути връщаш всичко на мястото си и пускаш и стискаш палци да е помогнало. Ако има нещо неясно питай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че си изпълнил стъпките които ти даде ComerciaL ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...