Премини към съдържанието
driftbeast

leos gps tab7 Проблем с Wi-fi връзка.

Препоръчан отговор

Здравейте колеги. Въпросният таблет има проблем с Wi-fi връзката. Връзвам се например към рутера на комшията, няма проблем всичко ток и жица. Връзвам се с кой и да е няма яд, но само с моя рутер не става, пише търси се Ip-адрес и тва е, до тука. Рестартирах таблета няма, същата работа. Извинявайте ако не съм уточнил нещо. Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Въпросният таблет има проблем с Wi-fi връзката. Връзвам се например към рутера на комшията, няма проблем всичко ток и жица. Връзвам се с кой и да е няма яд, но само с моя рутер не става, пише търси се Ip-адрес и тва е, до тука. Рестартирах таблета няма, същата работа. Извинявайте ако не съм уточнил нещо. Благодаря !

какво е шифрирането на мрежите към които се свързвате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво е шифрирането на мрежите към които се свързвате?

Не съм на ТИ с тези специфични наименования, ако може по-просто нали.. :D ако не мога да го оправя някакси да ходя при доставчика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм на ТИ с тези специфични наименования, ако може по-просто нали.. :D ако не мога да го оправя някакси да ходя при доставчика.

Безжичната ти мрежа на рутера с парола ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безжичната ти мрежа на рутера с парола ли е?

Да, цъкнах опцията ЗАБРАВИ, паролата на рутера, написах я отново и не става.. с лаптоп се свързвам само таблета неще.. а таблета нали се свързва с други безжични само с моята не..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, цъкнах опцията ЗАБРАВИ, паролата на рутера, написах я отново и не става.. с лаптоп се свързвам само таблета неще.. а таблета нали се свързва с други безжични само с моята не..

А какво е настроено: WAP, WPA, WPA2?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно криптацията, която си избрал не се поддържа от таблета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно криптацията, която си избрал не се поддържа от таблета.

Да и това е вариант, на WPA ще я държи..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и това е вариант, на WPA ще я държи..

Трябва да видиш в спецификацията или упътването на таблета какви видове криптации може да поддържа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да видиш в спецификацията или упътването на таблета какви видове криптации може да поддържа.

Трябва да намеря книжката... ще се постарая :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да намеря книжката... ще се постарая :D

Това вече е често срещан проблем. С малко търсете в Google намерих това: http://www.kaldata.com/forums/topic/219040-asus-padfone-2-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-wi-fi/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.