Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

gibson58

Програма като "таскбара" при MAC

Препоръчан отговор

Ми не знам как му се вика ,но в мак излиза отдолу ей това където му излизат иконите за програмите .трябва ми за уин 7 и за 8.1 . Най-вече за 8.1 ,че си няма старт меню и искам в този "таскбар" да наблъскам програмите,ако може и автоматично да се добавят всички програми инсталирани в лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда добро,ще пробвам на виртуалката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По мои впечатления старт екранът в осмицата работи много подобно на старт менюто в предните версии, просто на вид е много различно - например пак можеш да натиснеш Windows клавиша и да започнеш да пишеш името на дадена програма и тя да излезе след две-три букви. Донякъде си прилича с Launchpad в OS X, не знам кой от кого е взел.Такъв тип Dock-ове има изброени тук, само не знам колко от тях са съвместими с Win 8.P.S. Аз лично тъй като не обичам разни неща да ми заемат място по екрана, ползвам Launchy - позволява както пускане на приложения с писане на част от името (често само една буква след като се "научи"), така и страшно бърза навигация по папки с довършване на имената. Различно е от това, което търсиш, но заслужава да му хвърлиш едно око.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.filehippo.com/download_startw8/

Горе в ляво на бялото поле виж това :

Home Desktop StartW8      

Щракни върху Desktop ! Ще видиш и други подобни , но дали вървят на W8 не знам .

Yahoo!Widget  е забавно и красиво  . :)

Примерно така : http://picbg.net/u/47526/53004/668106.png

Ползвам го от много отдавна на ХР , а от 2009г и на W7 . Дали върви на W8 не знам.

На времето съм си изтеглил над 50 джаджи . Сега вече страницата е затворена , а програмата ползва само десетина джаджи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...