Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Goshopa

Как да си върна изтрити снимки от Iphone 5S ?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Добър вечер на всичкиБих желал да помоля за помощ - проблемът ми е следният :

изтрих без да искам едни много женни за мен снимки от iPhone 5s и не знам как да си ги върна.Знам, че има програми от род ана Data recovery , пробвах някои от тях, но със стандартните не ми разчита телефона като USB-устройство.

Телефонът не е синхронизиран с iTunes или iCloud и нямам backup.

Моля за помощ

Благодаря предварително.Георги.

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На дата карта ли са снимките или в паметта на самия телефон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На дата карта ли са снимките или в паметта на самия телефон?

IPhone няма карта памет в паметта на телефона ще да са. Смятам, че нищо не може да се направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като не правен бекъп поне на компютъра през iTunes и са изтрити, мисля че няма вариант за възстановяване :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора следва принципа "надеждата не умира" !

Вариант няма. Ако е изпращал или получавал някоя от снимките по разни програми от сорта на whatsapp ще я има и в папката на програмата ако не да пие една студена вода и за напред да си прави бекъпи по на често. Има и iCloud ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер на всичкиБих желал да помоля за помощ - проблемът ми е следният :

изтрих без да искам едни много женни за мен снимки от iPhone 5s и не знам как да си ги върна.Знам, че има програми от род ана Data recovery , пробвах някои от тях, но със стандартните не ми разчита телефона като USB-устройство.

Телефонът не е синхронизиран с iTunes или iCloud и нямам backup.

Моля за помощ

Благодаря предварително.Георги.

1.Инсталираш iPhone Data Recovery от http://www.any-data-recovery.com/product/iphone-data-recovery.html, лиценза е платен обаче, може да е проблем.

2. Свързваш телефона с кабел към компютъра.

3. Отваряш програмата...иска лиценз click free trial (обаче невъзтановява данните) --> след това имаш две възможности 1) Recover data from iTunes backup file 2) Recover data from iOS Device - избираш тази втората.

4. Click Start Scan

5. Вляво от менюто избираш каква точно категория искаш да възтановиш, избираш файловете с click  върху празните квадратчета и накрая Recovery.

Редактирано от cardamin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако вече сте архивирали вашия iPhone с качи, можете да получите на изтрити снимки назад използвайки качи. Ако не сте имали време да направите резервно копие на вашия iPhone, преди заличаването, опитайте решение за този проблем с iPhone Възстановяване на данни

Редактирано от Kimiyo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Coolmuster iOSRescuer насочена към възстановяване на данни / iPhone от файл, IPAD, зарядно, ясно е, че това може да помогне на възстановяване на загубени / изтрити контакти, SMS / текстови съобщения, снимки, видеоклипове, бележки, и така нататък. Каквото и да правите направи реплика или не, можете да го използвате, за да се възстановят загубени данни IOS устройства просто.

http://www.coolmuster.com/ios-recovery/recover-deleted-photos-from-iphone.html

Редактирано от Dbvczz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато изтриеш снимка от Photo-албум , нали след това можеш да си е възстановиш в 30-дневен срок , като влезнеш чисто и просто в папката с изтрити снимки (Recently deleted photos)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Rangel Ayvazov написа:

Когато изтриеш снимка от Photo-албум , нали след това можеш да си е възстановиш в 30-дневен срок , като влезнеш чисто и просто в папката с изтрити снимки (Recently deleted photos)?

Ако междувременно не си ги изтрил и от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dimiter.iordanov
      Здравейте
      Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!
      Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .
      Бюджет до 300 лева

Не ползвам слушалки и поради тази причина се обръщам тук за съвет.
      Дамата е на 25 години  и ползва постоянно "тапи" .
      Благодаря предварително
    • от Атанас Димов
      Здравейте ! Днес имах да правя смяна на батерия на iphone 7. Този модел съм много запознат с него понеже това ще е 4тия който поправям. И до сега съм нямал проблеми при смяна на компоненти на iphone 7. Така но този път явно съм оплескал нещо.
      Телефона работи перфектно  без забележки просто батерията пада за няма и няколко часа ползване. Никога не е воден на ремонт от както е закупен преди години. Аз съм първия който го отваря. Та така смених батерията (и преди съм сменял) всичко мина окей затворих го пуснах телефона.. обаче хоум буттона (сензора) не работи. А преди това си работеше. И просто сега не си го побирам в главата какво може да е станала понеже  го оправя много внимателно все пак чужд телефон. нямал съм такъв контакт близост до бутона той си е с дисплея батерията е на другата страна.*Той се разтваря като книга като се отвори* Просто не виждам какво може да съм оплескал. Не е чак такъв фатален проблем казал съм че смяната ще се забави ще сменя бутона за моя сметка. Но просто не знам как се е прецакало като съм нямал контакт до него. Винаги отварям през долните ръбове не съм човъркал с перцето долу в средата където е бутона.
      Благодаря !
    • от Антонио Антонов
      Здравейте приятели !
      Имам въпрос относно телефонна платка.
      Та преди известно време започна да ту светне ту гасне телефона, занесох го на ремонт и смених батерията.
      След два дни не успя да се включи,пак на ремонт 80 лв захранване(телефона е по-евтин)и два дена пак същия филм та...до днес.
      Въпроса ми е, колеги
      Гръмнал кондензатор,нормално ?майстора го сменя, обаче дисплейа сменен и запаса на дадения кондензатор е прекалено малък и се оказва недостатъчен(така си мисля аз)сменя го 2дена и пак същото, казвам му да го преоразмери, отговаря ми, че щял да пробие?!
      Възможно ли е да пробие в процесора ?!?!?

• от Ангел Александров
      Здравейте!
      От няколко дни опитвам да влезна в instagram от посочения Iphone SE, но всеки път изписва: "Sorry, there was a problem with your request".
      Изгледах много видеа, изчетох много статии, пробвах много варианти, но проблемът си остава.
      От други телефони и от компютър мога да влезна в профила, което означава, че проблемът 99.99% е от телефона, но какъв?
      Стар софтуер, проблем с апликацията на Instagram... не знам.
      Ако имате идеи, пишете.
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте. Имам един странен проблем “случай”, с който не знам как да се оправя. Наскоро след като си взех нов Айфон XS Max (основно заради камерата) направих около стотина снимки на различни обекти и места. След като се логнах и поднових плана си към iCloud за 200GB място за съхранение, една голяма част от старите ми снимки, които по принцип седят в предшния ми Айфон се появиха в новия. Как изобщо е възможно да се случи такова нещо, след като двата телефона дори не са се свързвали заедно някога! Има ли някакъв вариант тези снимки да изчезнат от новия Айфон, тъй като са попълнили над 60GB място, а телефонът е на по-малко от 2 седмици? Не желая да ми харчат пространство след като всички са и ъплоуднати успешно преди месеци на компютър чрез iTunes...

• Дарение

• Добави ново...