Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bat_varto

Проблем с програмата Cabos, не иска да се отвори

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем, на няколко пъти се опитах да инсталирам P2P програмата Cabos на Windows 7, уж всичко мина добре, но като се опитам да стартирам програмата ми дава следната грешка - The application cannot continue because a needed file cannot be installed, You don't have appropriate permission to install the file.

Някаква идея как да оправя това, на стария ми компютър работеше без проблемно пак на Windows 7.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като администратор ли я инсталираш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не ми дава като дам десен клавиш на инсталационния файл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не ми дава като дам десен клавиш на инсталационния файл.

Ако не я инсталираш като администратор няма да работи и самата програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не я инсталираш като администратор няма да работи и самата програма.

Това ясно, но изобщо не ми дава тази опция като дам десен клавиш на инсталационния файл. Файла го свалих от Kaldata.

Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ясно, но изобщо не ми дава тази опция като дам десен клавиш на инсталационния файл. Файла го свалих от Kaldata.

Някакви идеи?

Само на него ли не ти дава десен бутон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само на него ли не ти дава десен бутон?

Дава ми десен бутон, но като го дам, не ми излиза опцията, Run as Administrator.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дава ми десен бутон, но като го дам, не ми излиза опцията, Run as Administrator.

Само на този файл ли ти го дава или на всеки друг? С администраторски акаунт ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само на този файл ли ти го дава или на всеки друг? С администраторски акаунт ли си?

Да, администратор съм, само на този файл не ми дава, на други нямам проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, администратор съм, само на този файл не ми дава, на други нямам проблем.

По време на инсталацията спри антивирусната програма и защитната сетана и опитай пак. Свали ако трябва файла отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По време на инсталацията спри антивирусната програма и защитната сетана и опитай пак. Свали ако трябва файла отново.

Не става, направих всичко което каза и пак не става. Сега видях че файла не е Application, а е Windows Installer Package, Не знам това дали има някакво значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става, направих всичко което каза и пак не става. Сега видях че файла не е Application, а е Windows Installer Package, Не знам това дали има някакво значение.

Пробвай с по-стара версия на програмата. Може да не е от калдата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с по-стара версия на програмата. Може да не е от калдата.

Пробвах, не става. Пак същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах, не става. Пак същото.

Не виждам да има проблеми с инсталирането. Съвместима е с Windows 7 . Ето линкове, пробвай от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам да има проблеми с инсталирането. Съвместима е с Windows 7 . Ето линкове, пробвай от тях.

От там също я свалях, и не става. Проблем ли е че файловете са с разширение .msi?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От там също я свалях, и не става. Проблем ли е че файловете са с разширение .msi?

Не при мен всичко си тръгва без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом само при теб не тръгва значе е нещо системата кофти, да не би да си спрял ъпдейтите на Windows

Ъбдейтва се редовно, не съм ги спирал, Windowsa е на 2 месеца. По принцип не съм имал никакъв проблем до сега с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

десен бутон в/у иконата  /  отстраняване на неизправност с съвместимоста

и си поиграй с там функциите може и да стане

Не става и не става, разръчках всички възможни опции, преинсталирах сто пъти, спрях антивирусната, и пак не става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...