Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Шри Компютърджи

програма за блокиране на изображения в интернет

Препоръчан отговор

Здравейте. Захванал съм се да чета някои статии в уикипедия на медицинска тематика. Проблемът е че в тях има потресаващо гнусни снимки. Помня преди време авторите сайта смятаха да скрият всички смущаващи изображения и само който иска да клика върху тях да си ги гледа. За съжаление не го направиха и е абсолютен кошмар - преди да отворя поредната тема с едната длан си крия гледката. (не е смешно  :ohmy: ) Сега ги скривам с adblock - ръчно, което значи че поне веднъж ще ги видя, за да успея да кликна върху тях.

Някой има ли идея как мога да  постигна търсения ефект - да скрия всички изображения само за сайта уикипедия и да мога ръчно да разкривам тези от тях, за които се очаква да са безобидни (демек когато разглеждам статии на друга тематика)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто не им обръщай внимание, и си чети статията. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..............................................

Някой има ли идея как мога да  постигна търсения ефект - да скрия всички изображения само за сайта уикипедия и да мога ръчно да разкривам тези от тях, за които се очаква да са безобидни (демек когато разглеждам статии на друга тематика)?

Opera, а доколкото си спомням и  Maxthon, има опция за показване/забрана на изображения, но тя не е включена в "Edit site preferences"(v.12.16).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[Най щура идея]

Използвай некой ettercap филтер върху себе си :P

http://www.irongeek.com/images/efantionline.png

[/Най щура идея]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Опера е най-лесно и удобно, но същото става с всеки браузър, само с хром не знам как е, защото шпионски боклуци не ползвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Опера е най-лесно и удобно, но същото става с всеки браузър, само с хром не знам как е, защото шпионски боклуци не ползвам.

Kакво имаш предвид под шпионски боклук за хром, адсенс ли, или нещо друго?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Захванал съм се да чета някои статии в уикипедия на медицинска тематика. Проблемът е че в тях има потресаващо гнусни снимки. Помня преди време авторите сайта смятаха да скрият всички смущаващи изображения и само който иска да клика върху тях да си ги гледа. За съжаление не го направиха и е абсолютен кошмар - преди да отворя поредната тема с едната длан си крия гледката. (не е смешно  :ohmy: ) Сега ги скривам с adblock - ръчно, което значи че поне веднъж ще ги видя, за да успея да кликна върху тях.

До Опера 11 знам че става - http://www.internetsafetyproject.org/wiki/how-block-images-opera .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...