Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

ще  се копува тв 32 ка  смарт 3д бюджет 1000 лева, давайте предложения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам този и съм много доволен http://www.technomarket.bg/products/09127248/samsung-ue-32f6400  Има и 3Д,но на 32 инчов не очаквай толкова качествено 3Д.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти колко пъти ще пускаш една и съща тема?!?! http://www.kaldata.com/forums/topic/224573-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-32-3d-smart-tv/#entry2803804

И какво не ти хареса от мненията в раздела по принцип?

Тези 32 инча са коментирани 20 пъти за няколко седмици!

Аз имам този и съм много доволен http://www.technomarket.bg/products/09127248/samsung-ue-32f6400  Има и 3Д,но на 32 инчов не очаквай толкова качествено 3Д.

+ са ти е за мнението ,че на 32 инча е несериозно гледането на 3D -казах му го и в предната му тема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти колко пъти ще пускаш една и съща тема?!?! http://www.kaldata.com/forums/topic/224573-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-32-3d-smart-tv/#entry2803804

И какво не ти хареса от мненията в раздела по принцип?

Тези 32 инча са коментирани 20 пъти за няколко седмици!

+ са ти е за мнението ,че на 32 инча е несериозно гледането на 3D -казах му го и в предната му тема!

Той защо не избере от старата тема ами пуска нова пак ? Който му харесва, да отиде на място в магазина да го погледа малко и да избира.. Какво толкова сложно има :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми щото си няма работа и си пише :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз също съм съгласен телевизора е екстра само ми кажете със отворен браузър ли е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз също съм съгласен телевизора е екстра само ми кажете със отворен браузър ли е

Само,че това отворен браузър си нямам понятие какво е,но ако е дали може да влизаш в сайтове и т.н -МОЖЕ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питаш за Samsung-a ....Да - с отворен браузър е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето :) 

post-338156-0-20490700-1394826441_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питаш за Samsung-a ....Да - с отворен браузър е!

благодаря ти да за него питам защото на някои си пише - отворен браузър .утре смятам да ходя до Технополис а там като питам нещо ще ме гледат като NLO и аз не разбирам как се познава  ако знаете кажете моля ви

Ми щото си няма работа и си пише :D

не си прав

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ти да за него питам защото на някои си пише - отворен браузър .утре смятам да ходя до Технополис а там като питам нещо ще ме гледат като NLO и аз не разбирам как се познава  ако знаете кажете моля ви

Ами и аз не знам много,но четох,че това е : - ОТВОРЕН браузър - можеш да си отваряш каквито искаш страници.Ако не е с отворен то би трябвало само да отваряш тези приложения,които са инсталирани на телевизора-Facebook,YouTube,Skype..... При мен има и много други,но има и Web Browser откъдето се влиза навсякъде където пожелаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе остави тия браузъри-гледай картината.Виж мнения например тук (особено мнение номер 5).Ти ПЦ ли ще купуваш,или телевизор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз не знам много,но четох,че това е : - ОТВОРЕН браузър - можеш да си отваряш каквито искаш страници.Ако не е с отворен то би трябвало само да отваряш тези приложения,които са инсталирани на телевизора-Facebook,YouTube,Skype..... При мен има и много други,но има и Web Browser откъдето се влиза навсякъде където пожелаеш.

благодаря ти много за отзивчивоста  мисля че трябва да пробвам на място да влезна в някой сайт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност не съм на 100 процента сигурен дали е точно с отворен браузър-не съм го ,,разцъквал,, толкова подробно та чак да му влизам през браузъра.То на моя телевизор не го ползвам :D

Но ако те интересува ето ти едно мнение на един човек,който явно си го е пробвал по обстойно.Ако те интересува де!

(мнение номер5)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички Samsung Smart TV са с отворен browser (със сигурност за моделите от 2012г на сам, за по старите не знам, но така или иначе в големите вериги за момента има модели 2013г) Повечето Smart TV от 2013г също са с отворен browser, а едва ли има телевизор за 32 инча за 1000 лв и да не е с отворен browser :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност не съм на 100 процента сигурен дали е точно с отворен браузър-не съм го ,,разцъквал,, толкова подробно та чак да му влизам през браузъра.То на моя телевизор не го ползвам :D

Но ако те интересува ето ти едно мнение на един човек,който явно си го е пробвал по обстойно.Ако те интересува де!

(мнение номер5)

Братле, какво се занимаваш с тоя пъшкул... Не виждаш ли, че не ти обръща внимание на постовете и не те взима на сериозно. Тегли му една българска, както си пред компа и да бяга. До автора с такава тема си за никъде. С 5 думи искаш и телевизора да ти купят. Уточни се за какво ще се ползва, за какво няма. Кви са тия изречения от 3 думи извадени с ченгел, ако съм модератор, не темата ми профила ще ти изтрия. Ей много ме дразните такива екземпляри честно! Искаш помощ ми първо се разрови, чети, гледай интересувай се. Има 32 000 теми като твоята. В гугъл ми излезнаха и още 500 000 000 резултата... Ей няма се оправи тоя народ мързелив, бе............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа братле аз обещах,че няма да пцувам тук :ph34r: Поне мисля да си спазя обещанието.Казвам мисля щото ако някой ме настъпи нема му наточа баница ма поне дотогава ша си спазя обещанието :D За какво ще го ползва?Ами не виждаш ли,че човека иска комп да си купува.Те не искат телевизори да гледат качествена картина,ами компове-да им говорят ,да им ръкомахат,мекици ако могат да правят телевизорите ще е екстра за някой.Аз на моя два пъти съм му влизал през браузъра в началото ,колкото да пробвам и смарт дистанционното е захвърлено в едно чекмедже!Нека си питат,ма що пускат по 2 теми за едно и също-е това не мога се начудя :speak:

:offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братле, какво се занимаваш с тоя пъшкул... Не виждаш ли, че не ти обръща внимание на постовете и не те взима на сериозно. Тегли му една българска, както си пред компа и да бяга. До автора с такава тема си за никъде. С 5 думи искаш и телевизора да ти купят. Уточни се за какво ще се ползва, за какво няма. Кви са тия изречения от 3 думи извадени с ченгел, ако съм модератор, не темата ми профила ще ти изтрия. Ей много ме дразните такива екземпляри честно! Искаш помощ ми първо се разрови, чети, гледай интересувай се. Има 32 000 теми като твоята. В гугъл ми излезнаха и още 500 000 000 резултата... Ей няма се оправи тоя народ мързелив, бе............

НЕ си прав ценя мнението на всеки от вас просто искам да си има всичко .Защо не. Ще се гледат филми предимно от комрютара естествено че искам и добра картина разбира се

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ си прав ценя мнението на всеки от вас просто искам да си има всичко .Защо не. Ще се гледат филми предимно от комрютара естествено че искам и добра картина разбира се

Взели компютъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще напиша за пореден път ...

Телевизор не се избира във форум. Трябва да отидеш на място, и да погледнеш картината. Вземи си една флашка с филми в 2-3 различни формата със субтитри, такива, каквито смяташ да гледаш за в бъдеще, също и снимки, ако правиш, отиди в магазин, и пробвай. Вече, след като си се насочил към нещо, можеш да зададеш конкретни въпроси - за свързване, съвместимост, евентуални проблеми и дефекти ...

Така, да задаваш общи въпроси, няма смисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...