Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Mr.n0b0dy

Adobe Photoshop CC ми показва грешка!

Препоръчан отговор

Някакви идеи как да оправя грешката.

Версия на ОС, версия на Фотошоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версия на ОС, версия на Фотошоп?

Adobe Photoshop CC 14.2.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Adobe Photoshop CC 14.2.1

Купен? И каква е ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купен? И каква е ОС?

ОС-Windows Xp 

Не е купуван

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОС-Windows Xp 

Не е купуван

1. изисквания на програмата: http://helpx.adobe.com/x-productkb/policy-pricing/system-requirements-photoshop.html

2. много често пачовете имат подобен ефект

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. изисквания на програмата: http://helpx.adobe.com/x-productkb/policy-pricing/system-requirements-photoshop.html

2. много често пачовете имат подобен ефект

Нямаше пачове или кракове! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаше пачове или кракове! 

прочетохте ;ли изискванията за СС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прочетохте ;ли изискванията за СС?

Да но са били некоректни, в официалният сайт изискванията бяха точни и разбрах че това е проблемът!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но са били некоректни, в официалният сайт изискванията бяха точни и разбрах че това е проблемът!

Следващия път се консултирайте с официалния сайт :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следващия път се консултирайте с официалния сайт :)

Непременно! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от недоядена ябълка
      Здравейте, въпрос към хора, които се занимават с програмите на Adobe (PS, AI, PP), Corel и също 3Ds max: търся си прилична машина, за която бюджетът ми е около 2000лв. Към лаптоп или съм стационарен компютър е хубаво да се ориентирам? Също така какви са нужните параметри, за да може програмите да работят нормално?
      Благодаря ви предварително.
    • от Aneliya Beaton
      здравейте, 

Имам следния проблем и ми трябва съвет. 
      Живея във Великобритания. Искам да започна курс по дизайн (аз да го водя) и за целта съм се снабдила за сега с 8 лаптопа и ми трябва легитимен софтуер.
      Вече през eBay съм намирала втора ръка Adobe CS6, който е дерегистриран и аз трябва само да вкарам серийния номер и Adobe да ми пратят активационен код.
      Надявах се да намеря същия и за 8-те студентски компютъра.
      Първоначално бях инсталирала на всички пачнати версии, за да проверя как се държат с Adobe и каква им е производителността, но след като минаха теста и дори
      студенти практикуваха на тях без да покажат проблеми, реших, че за да мога официално да рекламирам курса си, трябва да си намеря легитимни версии.
      В eBay попаднах на обява че някой продава Аdobe CS6 с 3 лицензни кодове и ги купих и трите.
      Махнах прекрасно работещата пачната версия за да кача "легалната"... изчистих всички регистри и прочие, като си му е реда и ...тръгна. Работи!
      Това, което ми направи впечатление е че те не изискват активация - разпознава си серийния номер и тръгва, след като се регистрираш в сайта на Adobe с е-mail.
      Първия сериен номер тръгна на три компютъра едновременно без да се притеснява изобщо. Страхотно!!!!. Още по-добре!
      Втория и третия номера не ги проверих (нямах време да деинсталирам и инсталирам на 5 лаптопа в този момент).
      Проблемите ми почнаха когато пича, който ги продава отказа да ми издаде какъвто и да е документ - първо ме отсвири... отказа всякаква комуникация след като си (помисли че си е) взе парите.
      Това е глупаво, защото няма къде да се скрие - eBay помни всичко.
      Исках само какъвто и де е документ, "за да си вържа гащите", както има една дума, но той се държи толкова смахнато.
      Пуснах запитване за връщане на продуктите и той започна да комуникира с мен.... за да ми обясни че няма да ми издаде фактура - не бил регистриран и не помнел от къде ги е взел и прочие, обвинява ме че съм се опитвала да му открадна кодовете и тем подобни.
      А единственото, което исках е софтуер които може да мине за легитимен (дори и да е пипан, да е пипнат добре) и продавача да застане с името си зад продажбата.
      Междувременно реших да пробвам и другите 2 серийни номера и се оказа че единия не работи - Adobe го намира за REVOKED.
      Вече се бях отказала от идеята за фактура - притеснено ми е, че някой на който съм платила един куп пари ги грабна и се крие, но му викам - поне оправи проблема с не работещия код - дай ми друг.
      И познайте какво стана - обвини ме че съм му била пратила фалшива снимка (на отказания код) и прочие. Поканих го той да регистрира продукта сам чрез Teamviewer. Изпратих му видео заснето от моя екран доказващо неуспеха ми да регистрирам софтуера с третия код.
      Поведението на този "младеж" не само е подозрително - то направо смърди и бих оставила всичко като е - не ми се занимава повече - ще си взема само парите за третия лиценз обратно, но ми хрумна, че неговата версия на Adobe, може да е пипана не само в посока, която ме устройва, но и в посока, която не ме устройва.... какво ако рови из компютрите, събира информация за банкови карти и транзакции, да сваля пароли....
      Факт е че пачнатите версии вървяха леко и бързо а след инсталацията на неговата "легитимна" версия компютрите се спъват, мислят, кашлят....

Та -
       - как да проверя дали предложения от него сфтуер прави нещо друго освен очакваното.
      Антивирусната не засича нищо (Norton), но някои от компютрите им трябват половин - една минута да заредят и стартират Photoshop, а на други много повече,  например. Да не говорим че и без да го зареждат едвам се влачат. Истина е че не ги бях пускала известно време и им трябваше време си свалят ъпдейтите си, но приключиха с този бизнес още вчера.

- Какъв е този крак (ако е крак) и каква власт той може да има върху лицензите ми - нека да кажем че си ги оставя -  устройва ме... Може ли в един момент той да продаде същите номера на някой друг и моите регистрации да престанат да работят?
      Изобщо какво е това  активиране на Adobe   - един код който може да се използва на много машини, само иска да го регистрираш. И ако някой друг се опитва да регистрира същия но под друг e-mail какво ще се случи. 
      Лицензиран ли е софтуера който съм купила?

Та какво мислите за моя казус. 
      Много ли съм се прецакала или само малко?

А и да добавя - младежа най-вероятно е нашенец.

• от Ангел Александров
      Здравейте!
      Използвам Adobe Photoshop CC 2017 и от скоро забелязвам, че има някои шрифтове, при избирането на които, текстът става на правоъгълници и съответно - нечетим (показано е на снимката). Искам да разбера къде е проблемът - в програмата или има нещо общо със шрифтовете на самия Windows?

• от Криско И.
      Здравейте, през училищните ваканции нямам много достъп до моя настолен компютър, затова си търся някакъв лаптоп, за да мога да си върша работата дори и да не съм  вкъщи. Нямам  претенции какъв да бъде, защото не ми трябва за гейминг, а по-скоро за Photoshop, Microsoft Office,Текстообработка, CODING.  Бюджетът е горе-долу към 750/800 лв.  

• Дарение

• Добави ново...