Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

talibana

Link: Counter-Strike CSO Edition 1.6

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

## Производител : VALVE

## Сайт на производителя : http://www.valvesoftware.com

## Коментар :

Дата на издаване: 08.03.2014

- Едишъна е тестван и работи без проблем с Windows XP / Windows Vista / Windows 7

- Предпоследният engine (1.1.2.6 build 4554)

- Работещ сървър браузър с Интернет, Любими сървъри и LAN

- Възможност за игра Интернет и LAN

- Защита от slowhacking на главното меню като стартирате играта!

- HLTV е включено и работи!

## Промени // Добавки

- Променена начална страница стил Cоunter-Strike Online + Обновена тема (GUI)
- Сменени са всички звуци като в Cоunter-Strike Online (CSO)
- Сменени са моделите на играчите изглеждат както в Cоunter-Strike Online (CSO)
- Сменен е  модела на ножа.
- Сменени са моделите на гранатите.
- Сменен е модела на бомбата.
- Сменени са HUD менютата в игра!
- Обновено Command menu в игра с доста глезотийки!
- Сменен е модела на радара.
- Добавени са HD Sprites както и HD модели на повечето оръжия! Какво ще рече това ? Ами като погледнете някой съотборник или противник от 3-то лице оръжието му ще изглежда доста реалистично сравнение с обикновенните версии на CS
- Добавен е Play List в който лесно можете да добавите любимите си хитове и да ги слушате разпускайки докато играете любимата си игра. За да добавите песен в Play List-a е нужно да влезете в папката на играта , след това /cstrike/mp3 . Там добавяте вашите песни преименувайки ги с имена 1, 2, 3, 4,5 и така до 19, останалото е лесно - ще го видите в менюто като натиснете "Н".

Публикувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображение  Публикувано изображение

Линк за сваляне...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само искам да пипотам, това нормалната цс 1.6 ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само искам да пипотам, това нормалната цс 1.6 ли е?

Да, просто оръжията и моделите на хората са сменени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахам благодарско :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браточка много добре ми върви това цс-че. Много ги напуках в едно сървърче. Само на Awp-то зоома не ме кефи много гадна оптика има....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браточка много добре ми върви това цс-че. Много ги напуках в едно сървърче. Само на Awp-то зоома не ме кефи много гадна оптика има....

Ами оптиката за мен не е проблем пак ги пляскам здраво просто решиш да споделя цс-а защото е добър и съм ползвал по-старите версии където ги правят пичовете от този сайт! А иначе за останалите където искат да разберат как изглежда оптиката от снимката по-надолу

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано не ми сече   някой изобщо успя ли да го инсталира защото ми изписва това The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано не ми сече   някой изобщо успя ли да го инсталира защото ми изписва това The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program

:)

Аз се убих да играя с тоя цс, ти още не си го инсталирал ;D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цс/а ми харесва и на мен , но имам един малък проблем. След като влезна в даден сървър, в самите настройки ми се появяват меню с сърварите.? Когато влезна в цс-а ми влиза автоматично в даден сървър, как да го оправя това, че е доста дразнещо и неприятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цс/а ми харесва и на мен , но имам един малък проблем. След като влезна в даден сървър, в самите настройки ми се появяват меню с сърварите.? Когато влезна в цс-а ми влиза автоматично в даден сървър, как да го оправя това, че е доста дразнещо и неприятно.

Ами щом ти влиза автоматично в сървър то значи сървъра ти е хакнал самите настройки за да те привлекат като играч,може да го оправиш като редактираш файловете, config.cfg, autoexec.cfg и userconfig.cfg, трябва някаде да ти е бинднато това и просто го изтрий или го промени. После можеш да ги направиш Read-Only и така дори да влизаш в тези сървъри, няма да могат да ти променят настройките или да ти бинднат каквото и да е било.Надявам съм да съм ти помогнал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарско оправих се :)Сега стана друг проблем, когато си въведа настройките "ник нейм , бързината на мишката и т.н." , запаметявам ги след като излезна от цс/а и влезна пак настройките ми ги няма, съответно трябва да си ги правя на ново? За този проблем да имаш решение.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарско оправих се :)

Сега стана друг проблем, когато си въведа настройките "ник нейм , бързината на мишката и т.н." , запаметявам ги след като излезна от цс/а и влезна пак настройките ми ги няма, съответно трябва да си ги правя на ново? За този проблем да имаш решение.?

Точно, че файловете са направените на Read Only, оправи ги както си бяха, настрой всичко цъкай малко, след това излез и пак ги направи Read Only. Говоря главно за config.cfg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно, че файловете са направените на Read Only, оправи ги както си бяха, настрой всичко цъкай малко, след това излез и пак ги направи Read Only. Говоря главно за config.cfg

Благодаря братле ;)

Пак да попитам нещо, значи свикнал съм на другите цс/и когато натисна например да извадя ножката "3" , тя веднага излиза а тук трябва след като натисна "3-ката" , да натисна десния бутон на мишката, че да ми я извади. Това, ако кажеш как да го оправя ши те призная ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря братле ;)Пак да попитам нещо, значи свикнал съм на другите цс/и когато натисна например да извадя ножката "3" , тя веднага излиза а тук трябва след като натисна "3-ката" , да натисна десния бутон на мишката, че да ми я извади. Това, ако кажеш как да го оправя ши те призная ;)

пробвай с cl_fastswitch "1" , hud_fastswitch "1" в конзолата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай с cl_fastswitch "1" , hud_fastswitch "1" в конзолата.

Златна ти ръчица :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Златна ти ръчица :)

Тамън се прибрах от работа и щях да драскам, ама са ме изпреварили, айде ако се засечем някъде да не плачеш много, че имало лоши awp-та ахахахахха. Приятна игра, колега!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тамън се прибрах от работа и щях да драскам, ама са ме изпреварили, айде ако се засечем някъде да не плачеш много, че имало лоши awp-та ахахахахха. Приятна игра, колега!

Приятна брато :) Дай ип на лично да те скъсам :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятна брато :) Дай ип на лично да те скъсам :D

Сега съм се зарибил на Фифата, ама тука тия дни ще ти дам Ип за един Респаун да те напукам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле аз съм егати и каръка. Влизам в един сървар в които играя само, след като излезна и влезна пак ме препраща към дадения сървар в които само играя. Направих всички файлове "само за четене" , но това явно не помага. Някакви съвети да дадете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле аз съм егати и каръка. Влизам в един сървар в които играя само, след като излезна и влезна пак ме препраща към дадения сървар в които само играя. Направих всички файлове "само за четене" , но това явно не помага. Някакви съвети да дадете?

Трябва да редактираш файловете си config.cfg, autoexec.cfg и userconfig.cfg  с някой текстов редактор  за да видиш в кой файл е заразен и са ти сложили редирект и така!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да ги редактирам, кое точно да редактирам? Когато ги отворя с "Notepad" , не виждам никакви ип-та нищо подобно.? Сега пак го преинсталирах, направих си настройките и всичко дадох на "само за четене" , но сега, ако пак влезна в сървар пак ши стане така.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да ги редактирам, кое точно да редактирам? Когато ги отворя с "Notepad" , не виждам никакви ип-та нищо подобно.? Сега пак го преинсталирах, направих си настройките и всичко дадох на "само за четене" , но сега, ако пак влезна в сървар пак ши стане така.?

Ами не би трябвало,но не влизай в такива умрели сървъри аз играя единствено в тези които са аднати вътре в любими! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не би трябвало,но не влизай в такива умрели сървъри аз играя единствено в тези които са аднати вътре в любими! :)

В тези сървари, няма грам хора сам ли да играя.? Значи друго решение няма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ще ми даде ли обяснение за тази грешка и не тръгва инсталацията The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...