Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост

Счупена панта или...

Препоръчан отговор

Гост

http://i.imgur.com/F3hLpnf.jpg

Здравейте както се вижда на снимката пантата е счупена май... (Или е счупен самия панел ако така се нарича..)

Сестра ми си изпусна лаптопа от почти 1 метър.. Някакви идеи как може да се оправи това?...

Значи на няколко места се беше отворил и аз го затворих с лек натиск ок.. Но тук като го бутна това напред не се затваря...

И като го отворя и затворя(лаптопа) отново се отваря по същия начин както е на снимката....

И когато е така като на снимката.. се угъва цялото когато се затваря капа... ъъ лявата част и имам чуствтото, че ще се счупи...

Дали има шанс да се справя с това? Или да го носим на сервиз който сигурно ще струва 150-200+лв. ... трябва да се сменя целия панел сигурно..Лаптопа е: Asus K52DE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aко всичко друго работи,може да се разглоби и опита залепване на счупената панта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да всичко си му работи.. И преди го е изтървала.. Мхм... Ами незнам доста трудно ми се вижда разглобяването до сега само задния капак съм му махал за почистване, май ще го нося на сервиз....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Нищо не се вижда от снимката, но при падане често се чупят пластмасовите щифтчета с метална втулка, които са върху пластмасовият долен капак и върху които се закрепва пантата. Ако положението е така, с подходящи винтчета и 2 шайби може да се закрепи положението, макар и да не е много красиво, не че отдолу някой ще го гледа. Другият вариант е нов кошух. Самата метална панта не вярвам да е точно тя счупена, ако е тя - търсиш втора ръка капак с панти или само панти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...