Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Mr.n0b0dy

Програма за отваряне на повечето 3D формати.

Препоръчан отговор

Търся програма която може да отваря доста 3D формати, файлове от игри и да ги визуализира. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много знаеш 3д формат какво е.

Много знаеш как се правят игрите и какво е енджин.

Те плъгините за различния CG софтуер, с които да се ползват различните формати нали се пишат сами, защо да не ти ги дават безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много знаеш 3д формат какво е.

Много знаеш как се правят игрите и какво е енджин.

Те плъгините за различния CG софтуер, с които да се ползват различните формати нали се пишат сами, защо да не ти ги дават безплатно.

Не съм професионалист но все пак чета и се уча :) Да знам сложно е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм професионалист но все пак чета и се уча

Да знам сложно е!

Къде четеш, тук ли ?

Не е сложно, например е елементарно да се рипнат повечето модели от игрите, от много от тях дори и motions/движенията могат да се вземат.

Чети на правилното място, учи се от правилното място, българските сайтове не ти вършат работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде четеш, тук ли ?

Не е сложно, например е елементарно да се рипнат повечето модели от игрите, от много от тях дори и motions/движенията могат да се вземат.

Чети на правилното място, учи се от правилното място, българските сайтове не ти вършат работа.

Ами гледам видео уроци за съответната програма а другите подробности от различни сайтове но рядко български! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...