Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

powerful

Браузер който не товари PC

Препоръчан отговор

Привет

Имам лаптоп Fujitsu Siemens S7010,  който доста забива.. с XP съм. 500 RAM , 1.6 процесор ,64 видео , та въпроса ми е кой браузър да избера да не ми забива толкова много лаптопа бях със стара версия на Мозилата но започна пак да забива.. и да поддържа стара версия на Flash Playera. .. някакви съвети ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет

Имам лаптоп Fujitsu Siemens S7010,  който доста забива.. с XP съм. 500 RAM , 1.6 процесор ,64 видео , та въпроса ми е кой браузър да избера да не ми забива толкова много лаптопа бях със стара версия на Мозилата но започна пак да забива.. и да поддържа стара версия на Flash Playera. .. някакви съвети ? 

За съжаление стара версия на Firefox е най-добрия вариант. Оперативната памет е малко, това няма как да го заобиколиш. Самите сайтове вече са много по-тежки отколкото преди няколко години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Opera 12.13 или Iron 31, по - стара версия на Chrome т.е .  въпрос на предпочитания.

С малко търсене и загуба на време в проби, то със сигурност ще намериш подходящия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих стара версия на Google Chrome и за сега е добре, така бе и с Мозилата но почна да забива пак..а тука на този браузер не мога да намеря опцията да изкарам лентата с отметки с любимия сайтове..

Opera 12.13 или Iron 31, по - стара версия на Chrome т.е .  въпрос на предпочитания.

С малко търсене и загуба на време в проби, то със сигурност ще намериш подходящия

Версията на Операта не е ли твърде нова за моя лаптоп и няма ли да товари доста машинката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариант с Оpera 12.10 използвай опцията -  заействане на приставките само при поискване- това спира основно флаш, а страниците се товарят основно от него.

На Firefox изтегли добавката Flashblock, върши същата работа. Мисля, че я има и за  Google Chrome.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версията на Операта не е ли твърде нова за моя лаптоп и няма ли да товари доста машинката?

Напротив.

Версията  Opera 12 е от по - старото поколение и работи условно добре, бърза е. Опитай.

Машината на нашите е с 512ram и Iron browser 31 се държи учудващо добре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих я.. за сега добре.. дано не се налага пак да пиша по този въпрос. Благодаря на всички които се включиха в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет

Инсталирай този и ще летиш

http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1717

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Операта не ми харесва и ще я сменям..ще пробвам с горния браузер който колегата е споделил,други съвет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм пробвал и Мозила та и Гугъл Хрома все тежки ми се виждат.Докато наскоро не си направих Опера-та едно че ми харесва друго че е бърза и лека според мен.Стабилен браузър. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...