Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Янислав Янев.

Компа ми изключва сам....

Препоръчан отговор

Здравейте! Проблема е следния , когато играя някоя игра примерно League Of Legends играя , и след 30 минути ми изгася. Когато,играя Cs 1.6 ми изгася на 1 час някъде, имам чувството , че процесора ми нагрява, а аз си смених на скоро видео картата ,защото мислех , че е от там проблема,но не е. Ако, някой може да ми помогне ще съм му много благодарен!

Температурите: http://prikachi.com/images.php?images/760/7164760H.png

Ако , ви интересува още нещо ще кача.. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Проблема е следния , когато играя някоя игра примерно League Of Legends играя , и след 30 минути ми изгася. Когато,играя Cs 1.6 ми изгася на 1 час някъде, имам чувството , че процесора ми нагрява, а аз си смених на скоро видео картата ,защото мислех , че е от там проблема,но не е. Ако, някой може да ми помогне ще съм му много благодарен!

Температурите: http://prikachi.com/images.php?images/760/7164760H.png

Ако , ви интересува още нещо ще кача.. :)

А какви са температурите по време на игра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми в снимката това на декстопа дето показва температурите ,когато съм в игра е около 87/93... зависи , ако изключа скайпа е към 80..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почистване и смяна на термо-паста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми в снимката това на декстопа дето показва температурите ,когато съм в игра е около 87/93... зависи , ако изключа скайпа е към 80..

според мен температурите са високи, почистван ли е компютъра скоро, сменяна ли е пастата на процесора, вентилаторите въртят ли нормално?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимката по време на игра ( http://prikachi.com/images.php?images/831/7164831w.png ограденото) пастата на процесора не е сменяна от както съм го купил 5-6 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимката по време на игра ( http://prikachi.com/images.php?images/831/7164831w.png ограденото) пастата на процесора не е сменяна от както съм го купил 5-6 години.

Проблема може и да е от проблемно захранване или подути кондензатори. Хубаво е да се направи пълна профилактика на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно. Утре ще отида да го почистят , и да му се смени термо пастата. След това ще пиша дали има подобрение ,или пак е останал проблема.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелю това ограденото не са температури изобщо а процентното натоварване на процесора и паметта ти се показва на онези скали. В момента на снимката имаш използвани 85% от наличната рам.

Температурите се гледат в AIDA и се гледат като пуснеш стрес теста, щото никой от нас не е в час коя игра и софтуера, който имаш колко ще натовари процесора ти в дадения момент, затова се пуска стрес теста и там процесора е постоянно на максимален товар и се гледат температурите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти компютъра от прах прегледай кондензаторите дали има издути другия вариант е процесора нещо да не е в ред  Успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново смених си термо-пастата , но проблема си остана.. :( предложете още нещо какво да направя.... :(

От двата шота, които сте предоставил не виждам проблем с температурите. Може да имате проблемно захранване и варианта е да пробвате с друго. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко е температурата на видеокартата ? Захранването някога чистил ли си го и какво е то ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера времето , като стана по топло гасне по често.

Според мен проблема идва от захранването наскоро на приятел компютъра сам му се изгасяше и се оказа че е кабела от тока към захранването .  ...... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стана нещо по интересно отидох до сервиз и им казах да ми сменят пастата ,след това ми звъннаха , че е готов взех го и той вместо да спре да изключваа започна по често да изключва поне преди си играх по 30 мин ..... :@

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...