Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

niki292002

Какъв ps3 да си взема ?

Препоръчан отговор

Здравеите, искам да попитам какъв ps3 да си взема 

чисто нов от магазина ли или втора употреба хакнат

тук съм се спрял на едно нещо от продавалника (това не е реклама)

защото не искам да плащам по 100 лева за игри ама се чудя дали да взема втора употреба защото може да има някакви дефекти

благодаря предварително на тези които ми помогнат :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На твое място, бих събрал още някой лев и ще си взема 4-ката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен недей си взема PS4.

Първо защото в момента заглавията за нея се броят на пръсти и на това отгоре всеки път по едни 100 лева за игра.

Второ ако искаш да играеш онлайн за PS4 Sony решиха че ще е добра идея да си плащаш за да ползваш услугите на Playstation Plus.

За PS3-та няма такова нещо има хиляди заглавия и подлежи на хак и дори онлайн играта е безплатна.

Просто казвам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите, искам да попитам какъв ps3 да си взема 

чисто нов от магазина ли или втора употреба хакнат

тук съм се спрял на едно нещо от продавалника (това не е реклама)

защото не искам да плащам по 100 лева за игри ама се чудя дали да взема втора употреба защото може да има някакви дефекти

благодаря предварително на тези които ми помогнат :)

Здравей вземи си нов от магазина а за игрите сега е пълно с игри по 10 до 35 лева. Предимствата на новия е че е нов и никои не се е ровил в мазата да не стане да го вземеш втора ръка евтинко и да си подпираш вратата на балкона  :no-no: с него.А ТWD е прав за 4–ката след авгост.ще падне в цена и ще има повече игри.Оригиналните игри си имат всички нужни кодове и пароли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да си купите нов,от магазина,може да се хакне с ODE хак,но този хак не е пълен и ще трябва да имате външен хард диск,за да играете игрите,но презимството е,че може да спирате и пускате,за да не ви баннат от PSN.Винаги има риск от бан,когато се играе с хакнат PS3.Вие си решавате,но има и много читави конзоли втора ръка,софтуерно хакнати,но този хак не може да спира и пуска,нарича се CFW(Custom Firmware).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...