Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

AngelWithAShotgun

Display driver stopped responding and has recovered.

Препоръчан отговор

Здравейте.От скоро имам този проблем.Излиза това съобщение.Примерно гледам си филм.И следмалко замръзва картината,мърдам мишката и се оправя и излиза това съобщение.С най-новите драйвери съм.Това става само ако не мърдам мишката и съм пуснал нещо.Пример игра филм и дори видео в нета.Как да го оправя?Излиза това:

post-346910-0-62227100-1394983876_thumb. само че е друга версията на driver-a.Взел съм картинката от нета защото не успявам да го заснема.Картата е Asus GeForce 210 1GB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с друга версия на драйверите.

Ако проблема продължи,закачете вашата карта на друг компютър и вижте как се държи там.

Хубаво е да посетите и антивирусният отдел на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с друга версия на драйверите.

Ако проблема продължи,закачете вашата карта на друг компютър и вижте как се държи там.

Хубаво е да посетите и антивирусният отдел на форума.

Пробвал съм с друга версия на драйверите.Преинсталирал съм ги също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посетете антивирусният отдел тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...