Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BaiIvan1

Мониторът ми дава блодорозово

Препоръчан отговор

Там където трябва да е светлосиво дава бледорозово, стана изведнъж преди няколко дена. Например фон на коментари във фейсбук, падащи менюта, курсор най - отдясно на прозорците и т.н. Възможно ли е с лаптопа (който е само с hdmi) да включа към него монитора (с преходник vga-hdmi) и да проверя дали е монитора или нещо от Уиндоуса. И как става това да се включи монитор > лаптопът е с Gforce 745m. Мониторът е Dell 1702FP. Настолният ми засега е с вградената видеокарта 6530D, защото външната ми прави проблеми.

post-316689-0-09957300-1394985928_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е от монитора.Този модел е вече за пенсиониране.Все пак може да пробваш на друг монитор.Едва ли е от системата.

Възможно ли е с лаптопа (който е само с hdmi) да включа към него монитора (с преходник vga-hdmi) 

Такова свързване е невъзможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да е възможно, все пак този hdmi едва ли е за украса и да има опция в уиндоуса или Nvidia програмата да се включи за проба втори екран. Или ми предложете програма или опция на Уиндоус, която тества цветовете. Все пак намалих червеното и горе-долу се оправи. Възможно ли е да е заради вирус?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... все пак този hdmi едва ли е за украса и да има опция в уиндоуса или Nvidia програмата да се включи за проба втори екран.

HDMI не е за украса,а за свързване с друг монитор,който също е с HDMI.Има измислени адаптери.които преобразуват HDMI (цифров сигнал),в VGA(аналогов сигнал).Качеството пада значително и не си заслужава инвестицията.Един такъв адаптер,плюс кабелите може да ти струва,колкото нов,качествен монитор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да наистина не си струва, а DVI-I и DVI-D съвместими ли са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да наистина не си струва, а DVI-I и DVI-D съвместими ли са?

Да.

Единствената разлизка е, че DVI-I има 4 допълнителни пина които се използват за аналогова връзка - тоест ако към кабела трябва да се включи преходник към VGA.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...