Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Dobri Panayotov

Батерията на лаптопа изведнъж се скапа!

Препоръчан отговор

Здравейте!

Ако това го чете специалист или някой, който разбира, много моля нека помогне. Имам Acer Aspire 5750g от близо 2 години.

Толкова време батерията е държала по 2 или 3 часа, а от 1 седмица излиза съобщение "Помислете за смяна на батерията".

Windows-а е оригинален. Общо взето от 100 процента държи има няма 30 минути и процентите падат адски бързо.

Моля помогнете.

Благодаря ви, предварително!!! :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Ако това го чете специалист или някой, който разбира, много моля нека помогне. Имам Acer Aspire 5750g от близо 2 години.

Толкова време батерията е държала по 2 или 3 часа, а от 1 седмица излиза съобщение "Помислете за смяна на батерията".

Windows-а е оригинален. Общо взето от 100 процента държи има няма 30 минути и процентите падат адски бързо.

Моля помогнете.

Благодаря ви, предварително!!! :shock11:

проверете колко цикъла на зареждане е минала батерията. Всички акумулаторни батерии имат ограничен брой цикли на заряд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проверете колко цикъла на зареждане е минала батерията. Всички акумулаторни батерии имат ограничен брой цикли на заряд

Как?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как?

С програмата за управление на захранването от производителя. Нали сте я инсталирал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ще да е само някой чип брояч в електрониката на батерията. Елементите не се скапват ей така изведнъж. Колко време по 2-3 часа и изведнъж по 30 минути. За съжаление почти нищо не може да се направи за нулиране на този брояч. Много е сложно и крие рискове. Наистина помислете за смяна на батерията.

Може ако искаш все пак да опиташ http://www.abyssunderground.co.uk/laptopbattery2.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз също имам един лаптоп Acer,на който вече цяла година ми пише: "Помислете за смяна на батерията".Не е виновно зареждането,нито настройките за захранването.Спасение на тръгнала батерия няма.Това си е консуматив,с определен брой цикли на зареждане.Просто се чака да откаже напълно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

И аз имам една умряла батерия. Виновно е лошото качество на елементите, комбинирано с мошеническите способи на производителите да залагат изкуствени ограничения на живота на батерията, вместо да си правят труда да следят състоянието на елементите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...