Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте

Видях доста теми по въпроса за дадената фирма "smspay" доста хора са били излъгани от тях ...при нас случката се разви по следния начин.Направихме си регистрация при тях след това ни одобриха регистрацията,провериха номерата,които получихме всичко ок!Сайта ни е за онлайн игра...която дава права в самата игра.Сложихме номерата на сайта си с номер и цена на услугата!..всичко както си е по реда на нещата.Започнахме да трупаме смс-и отначало бяха малко ,но после се увеличиха и този месец решихме да изискаме сумата ,която беше натрупана за няколко месеца,която не е никак малка 600лева.Пуснахме изискване и след 2 - 3 дни чакане получихме писмо ,че акаунта ни е спрян ,защото сме правили измами със стойността на смс-а.Писахме им писма,звъняхме им в офиса да ни обяснят за какво става на въпрос.Къде са правени тези измами,как ги свързват с нас итн.За да решим проблема по-бързо и да продължим работа с тях.Не получихме отговор в петък писах в скайп връзката им:Какво става със сумата която изискахме и защо не ни дават никакви отговори!Отговориха ми ,че до края на деня ще получиме имейл с обяснение за всичко.Стана 5 ден от както чакаме този отговор и няма и е следа въобще вече не отговарят и в скайп,по телефона колежката им е толкова забила ,че не може да ми отговори на елементарни въпроси свързани с проблема и ми казва ,че ще попита колегите си!Говорих с познат в МВР който ме посъветва да отидем при негов приятел в Икономическа полиция, за да пуснем жалба срещу тях.Вие на какво мнение сте,струва ли си да се ходи по мъките,защото друго не ни остава след като не ни отговарят.И ако има други потърпевши може да се пуснат няколко жалби да ги затворят.Толкова несериозна и безотговорна фирма никога не съм виждал.

Поздрави,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен зависи какво точно пише в договорите, които са подписани, и каквото го няма на хартия, може да бъде каквото си поиска фирмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни тема в игралните сайтове..ро-ни,цс-бг и др.

Пусни жалба в икономическа полиция!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох няколко пъти "Общите им условия" и тази част не може да ми излезне от главата 

Чл. 2. С използване услугите на smspay.bg възложителят 

декларира, че приема настоящите „Общи условия“ и се 
задължава да спазва всички изисквания по тях. Счита се, че от 
първото използване на услуга от smspay.bg между възложителя 
и изпълнителя е сключен валиден договор в съответствие с 
всички изисквания на „Общите условия“. Този договор не е 
задължително да съществува в писмена форма. 

Това дава ли им право да прибират пари ,който не са техни.Единия от отговорите,които получих по телефона е ,че изчакват операторите да направят удръжки.Поговорих с човек който работи в Глобул,който ми каза ,че операторите задържат парите 2 месеца,защото тогава изключват номера за неплатени сметки,а тези суми са натрупани преди месеци...няма общо с операторите.Просто не им стига ,че взимат 65% от сумата и правят неземни удръжки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох няколко пъти "Общите им условия" и тази част не може да ми излезне от главата 

Това дава ли им право да прибират пари ,който не са техни.Единия от отговорите,които получих по телефона е ,че изчакват операторите да направят удръжки.Поговорих с човек който работи в Глобул,който ми каза ,че операторите задържат парите 2 месеца,защото тогава изключват номера за неплатени сметки,а тези суми са натрупани преди месеци...няма общо с операторите.Просто не им стига ,че взимат 65% от сумата и правят неземни удръжки.

Да това е вярно..парите от смс пуснат на 17.3.2014 можеш да получиш най-рано на 17.5.2014!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудно ми е защо тогава ми казват ,че изчакват операторите да направят удръжки.В цялата тая шашма "изгорелите сме ние" До колкото знам смс фирма ,която отпуска номер на техен потребител не трябва ли частното лице да има фирма за такива неща,за да му бъде пуснат...в цялата тая работа има няколко неща,които не се връзват никак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те до сега как не спряха акаунта поради "<вмъкни причина тук>" а решиха да го направят при теглене.

Това са си измамници. Но пък и вие много време сте чакали преди първото теглене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те до сега как не спряха акаунта поради "<вмъкни причина тук>" а решиха да го направят при теглене.

Това са си измамници. Но пък и вие много време сте чакали преди първото теглене.

преди сме теглили две суми по 60лева който бяха изплатени веднага щом поискахме не знам защо сега така направиха..... даже не искат да ни обяснят ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се регистрираите в smspay. Първото което е че правят удръжки уж от неплатени сметки от МО " мобилните оператори"

Имаме суми от 250лв за месеца те след края на месеца в профила ми изписва сума за изплащане 35лв. Имаме сума за другия месец от 550лв те ни изплащат 210лв. Пише че УЖ спрените пари се изплащат след някои месец! Е минаха 8 месеца няма и стотинка. Наи готиния саит бе pay4sms но за жалост спря работа. Не пълнете гушите на тея измамници от smspay!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам сайт с 1300 лв натрупани към smspay познавам още няколко човека.
Познавам и продуцента на Господари на Ефира който ми е комшия и приятел.
Някой ако желае може да се разплатят с всички вас завлекли са хора 1000 и 2000 лв  с над 20 000 лв са измамени хора 
който желае може да се свърже с мен на скайп skorpa_89 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте може ли да ми кажете има ли реално работеща програма, която да мога да сваля на компютъра ми за изпращане на смси , като ми трябва такава  която да дава възможност да изпращам от скрит номер . 
    • от Georgios Konstantinou
      Здравейте може ли да ми препоръчате работеща програма която да може да генерира различни български мобилни телефони колкото за потвърждение на смс  при регистриране на профили във фейсбук , скайп и прочие -  с чуждестранни телефонни номера пробвах но не става дава че са били използвани преди това . 

• от Иван Узунов
      Здравейте,от приятел научих,че тук се развиват всякакви теми за каквото и да било и това ме доведе до мисълта да пусна темата си тук.Първо искам да благодаря на човека,който ще отговори в темата.
      Телефонът ми е LG g4 и съм на Globul(днешно Telenor).Вчера реших да изпратя съобщение до братовчед ми и ми изписа неуспешно изпращане на съобщение(SMS).Поразрових се малко из интернет и видях,че има хора с моя проблем и повечето коментари бяха "провери Адреса на обслужващия център(SMS център)",е като видях този център в настройките на съобщенията там показваше моя номер,но лошото е и,че не мога да го редактирам с номера на Telenor.За мен това би трябвало да е проблемът,всички други настройки са си на ред.Надявам се да видя коментари,които да ми помогнат относно този обслужващ център и как да го редактирам.Благодаря,отново!
    • от hackersss
      Здравейте искам да попитам дали някой ще ми даде система за смс-и но да  проверява кодовете дали са верни трябва ми за мобио бг искам са си направя сайт за рекламки с смс-и но не знам от къде да намеря такава система или код някой да помогне
    • Гост
      от Гост
      Здравейте много искам да си взема Garry`s Mod, но в момента не разполагам с дебитна или кредитна карта за да си я купя. Някой може ли да ми я вземе, ще му платя с СМС ако той има възможност. Предварително ви благодаря
  • Дарение

• Добави ново...