Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Exxon

Как се свалят колони на Мерцедес CLK 200

Препоръчан отговор

Здравейте, имам въпрос отностно колоните в колата ми. Имам Mercedes CLK 200, 2000 година, и искам да сваля задните колони и да сложа други. Въпроса ми е как се свалят самите колони, защото са сложени по много интересен начин, със говорителите надолу и има три щипки които като се откачат няма от къде да излезат. Ако някой знае ще съм много благодарен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не попиташ във форум на мерцедес?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не попиташ във форум на мерцедес?

Просто първият сайт който ми попадна беше този :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Иванов27
      Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос предварително! Искам да си закупя аудио систама, но неразбирам абсолютно нищо от тази сфера и затова не мисля да се впускам в излишни размисли и страсти. Просто искам мнения, на хора по компетентни от мен в тази област и да отивам, и да купувам.
      Харесват ми като дизайн онези по-висосите колони, които са по 4 броя, мисля че се нарича домашно кино. Искам да попитам, могат ли тези колони да се използват за слушане на висоса музика или се използват главно за филми, както е упоменато в имато им.
      Харесва ми дизайна, но не държа да са точно такива, като цяло няма значение много от вида просто искам да се чуват добре и доста силно.
      Като пари не мисля да давам много и мисля да отделя около 300-400лв. 
      Знам, че има много такива теми, но както казах, просто не ми се занимава с изледователска дейност и каквото ми предложите просто ще го купя.
      Ппс: Знам, че за тази цена не може да се очаква много, но все пак би трябвало да има някоя прилична система
      Забравих да спимена, ще ми трябва за апартамент, по-точно за стая около 20 и нещо квадрата..
    • от edokredo
      Добър ден.С баща ми искаме да сглобиме 2 трилентови тонколони .Ниско честотните са по 120 вата средните са 50 а пищялките 10.Въпроса ми е как да ги свържем какво ни трябва колко филтъра какъв усилвател и така нататък абсолютно всичко ми трябва ,защото си нямам напредстава. Ако ми помогнете ще сам мега благодарен !!!
    • от kakato10
      Здравейте!
      На Windows 10 съм и не виждам начин да сменям между колонките и слушалките през ОС-то или драйвърите на на звуковата карта. И двете съответно са свързани към звуковата карта. Обнових driver-ите и въпреки това не виждам такава опция. Звуковата карта е Realtek. В общи линии идеята е че искам и колонките и слушалките да са включени постоянно към компютъра и от софтуер да си избирам към кое от тях да отива звука.
      (приложената снимка е при вързани както колонки така и слушалки)
      Благодаря предварително!

• от teodor kirilov
      здравейте! имам следния проблем: колоните са свързани с усилвателя точно и всичко е добре, свири нормално. след 5-10 минутки реших да увелича на 50% добре, но когато удари бас, db-децибелите бяха над 100 и колоните изведнъж спряха да работят но това не ми е проблема проблема ми е усилватела на него очевидно му нямаше нищо светеше си но когато го свързах с други колони те не свиреха всичко си беше свързано както трябва не е от захранването нито от кононите, за да съм сигурен пробвах с други колони: ПАК НИЩО! Ако можете да помогнете ще съм благодарен!
    • от edokredo
      Добър ден искам да си купувам ето тези колони https://www.olx.bg/ad/tonkoloni-ID6I0pZ.html#9b6f3a8ad8 и човека ,който ги продава ми каза ,че трябва усилвател 2 по 150 вата , намерих усилвател https://www.olx.bg/ad/usilvatelstapalo-smesitel-tesla-ID6LMbf.html .Човека ,който продава колоните каза ,че този усилвател не ставал бил много стар.Моля ако някой разбира да каже дали колоните и усилватела стават ?
  • Дарение

• Добави ново...