Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ivo23

Възможно ли е да работи htc Desire V с Android 4.1

Препоръчан отговор

Интересуваме дали мога да кача на htc Desire V  Android 4.1 и как, че ми е малко тъмна Индия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да имаш официален ъпдейт до 4.1 според тази статия. Провери с в настройките дали имаш ъпдейт, ако не ще трябва да слагаш къстъм ром ама тя е дълга и широка за обяснение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да имаш официален ъпдейт до 4.1 според тази статия. Провери с в настройките дали имаш ъпдейт, ако не ще трябва да слагаш къстъм ром ама тя е дълга и широка за обяснение.

Там видях и аз, че би трябвало да имам, но няма....ако все пак проверявам на правилното място де....в меню Софтуерни актуализации

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там видях и аз, че би трябвало да имам, но няма....ако все пак проверявам на правилното място де....в меню Софтуерни актуализации

Да точно там проверяваш. Ако нямаш ъпдейт ще ти трябва къстъм ром, ама си е рисковано. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да точно там проверяваш. Ако нямаш ъпдейт ще ти трябва къстъм ром, ама си е рисковано. 

Да дам на някой разбиращ ли да  го направи ме съветваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да дам на някой разбиращ ли да  го направи ме съветваш?

Най-добре на разбиращ, че да не оплескаш. Моя съвет би бил да си стоиш със стоковия, най-малкото с къстъм рома няма да стане по-бърз телефона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори намерих статия, че 4.3 може да се качи  :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори намерих статия, че 4.3 може да се качи  :ohmy:

Мда, с къстъм ром може. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, с къстъм ром може. 

Според теб, това коректно описано ли е?

И от къде може да се свали въпросният 4.3 Jelly Bean HTC Desire V ROM

http://techbywords.blogspot.com/2013/07/how-to-update-htc-desire-v-to-android.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според теб, това коректно описано ли е?

И от къде може да се свали въпросният 4.3 Jelly Bean HTC Desire V ROM

Кое дали е описано коректно ? Самата статия ли ?

Рома можеш да го намериш от сайт за тази цел - примерно xda developers. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Статията да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Статията да

Ами там е проблема, че няма гаранция да проработи. Потърси най-добре из форума на xda developers.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...