Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

AngelWithAShotgun

Мисля че компютъра ми е инфектиран.

Препоръчан отговор

Здравейте.От скоро имам този проблем.Излиза това съобщение.Примерно гледам си филм.И следмалко замръзва картината,мърдам мишката и се оправя и излиза това съобщение.С най-новите драйвери съм.Това става само ако не мърдам мишката и съм пуснал нещо.Пример игра филм и дори видео в нета.Как да го оправя?Излиза това:

Публикувано изображение само че е друга версията на driver-a.Взел съм картинката от нета защото не успявам да го заснема.Картата е Asus GeForce 210 1GB.Казаха ми да пусна една тема тук.Започвам да мисля , че проблема е от нещо заразено в системата.Ето файловете:

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте..! :)

Публикувано изображениеМоля, изтеглете и стартирайте програмата AdwCleaner(by Xplode):

• [*]Затворете всички стартирани програми и браузъри [*]Кликнете два пъти върху
adwcleaner.exe за да стартирате инструмента. [*]Натиснете OK, за да потвърдите, че всички стартирани програми ще бъдат затворени. [*]Маркирайте Clean [*]Вашият компютър ще се рестартира автоматично. Текстовия файл ще се отвори след рестарта. [*]Моля, да публикувате съдържанието на този лог в отговора си [*]Можете да намерите лога,който автоматично се запомня тук C:AdwCleaner[s0].txt

Публикувано изображение

Публикувано изображение Моля, изтеглете Junkware Removal Tool (by Thisisu ) и запазете на вашия десктоп.

• [*]Спрете временно работата на защитните програми. [*]Стартирайте инструмента
JRT.exe [*]Ще се отвори ДОС прозорец. Натиснете което и да е копче от клавиатурата. [*]Затворете излишните приложения и всички браузъри и изчакайте проверката да завърши. [*]Ще се появи лог файл (който можете да намерите и ръчно на десктопа с името JRT.txt). [*]Моля копирайте съдържанието на лог файла в следващия си пост.

Публикувано изображение

Публикувано изображение  Изтеглете Malwarebytes' Anti-Malware или от тук (не забравяйте да обновите програмата с нови дефиниции)
* Кликнете два пъти върху mbam-setup.exe, за да инсталирате програмата.
* Уверете се, че са поставени отметки на Update Malwarebytes' Anti-Malware и Launch Malwarebytes' Anti-Malware. След това кликнете на Finish.
* Ако има намерени обновявания, тя ще ги изтегли и инсталира.
* Стартирайте програмата и изберете "Perform Full Scan", след това кликнете на Scan.
* Сканирането ще отнеме малко време, затова моля да бъдете търпеливи.
* Когато сканирането завърши, кликнете на OK, след това Show Results, за да видите резултата
* Уверете се, че на всички редове има отметки, и кликнете на Remove Selected.
* Когато всичко бъде премахнато, в Notepad ще бъде отворен лог.
Копирайте този лог и го публикувайте в следващия си коментар по темата.
Забележка: Ако MalwareBytes' Anti-Malware се затрудни в премахването на откритите вируси/заплахи, той ще поиска да рестартира компютъра Ви и по време на рестартирането да премахне проблемните вируси/заплахи. Ако бъдете попитани, потвърдете че желаете вашия компютър да бъде рестартиран.

Публикувано изображение Изтеглете Security Check (автор: screen317) от тук

• [*]Кликнете два пъти върху
SecurityCheck.exe и следвайте инструкциите. [*]Когато програмата завърши работата си, ще се отвори един текстов документ: checkup.txt. [*]Копирайте съдържанието на checkup.txt с Копирай (Copy) и с Постави (Paste) го поставете в следващия си коментар.

Публикувано изображениеПодгответе свежи дневници с програмата Farbar Recovery Scan Tool..!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте..! :)

Публикувано изображениеМоля, изтеглете и стартирайте програмата AdwCleaner(by Xplode):

[*]Затворете всички стартирани програми и браузъри

[*]Кликнете два пъти върху adwcleaner.exe за да стартирате инструмента.

[*]Натиснете OK, за да потвърдите, че всички стартирани програми ще бъдат затворени.

[*]Маркирайте Clean

[*]Вашият компютър ще се рестартира автоматично. Текстовия файл ще се отвори след рестарта.

[*]Моля, да публикувате съдържанието на този лог в отговора си

[*]Можете да намерите лога,който автоматично се запомня тук C:AdwCleaner[s0].txt

Публикувано изображение

Публикувано изображение Моля, изтеглете Junkware Removal Tool (by Thisisu ) и запазете на вашия десктоп.

[*]Спрете временно работата на защитните програми.

[*]Стартирайте инструмента JRT.exe

[*]Ще се отвори ДОС прозорец. Натиснете което и да е копче от клавиатурата.

[*]Затворете излишните приложения и всички браузъри и изчакайте проверката да завърши.

[*]Ще се появи лог файл (който можете да намерите и ръчно на десктопа с името JRT.txt).

[*]Моля копирайте съдържанието на лог файла в следващия си пост.

Публикувано изображение

Публикувано изображение  Изтеглете Malwarebytes' Anti-Malware или от тук (не забравяйте да обновите програмата с нови дефиниции)

* Кликнете два пъти върху mbam-setup.exe, за да инсталирате програмата.

* Уверете се, че са поставени отметки на Update Malwarebytes' Anti-Malware и Launch Malwarebytes' Anti-Malware. След това кликнете на Finish.

* Ако има намерени обновявания, тя ще ги изтегли и инсталира.

* Стартирайте програмата и изберете "Perform Full Scan", след това кликнете на Scan.

* Сканирането ще отнеме малко време, затова моля да бъдете търпеливи.

* Когато сканирането завърши, кликнете на OK, след това Show Results, за да видите резултата

* Уверете се, че на всички редове има отметки, и кликнете на Remove Selected.

* Когато всичко бъде премахнато, в Notepad ще бъде отворен лог.

Копирайте този лог и го публикувайте в следващия си коментар по темата.

Забележка: Ако MalwareBytes' Anti-Malware се затрудни в премахването на откритите вируси/заплахи, той ще поиска да рестартира компютъра Ви и по време на рестартирането да премахне проблемните вируси/заплахи. Ако бъдете попитани, потвърдете че желаете вашия компютър да бъде рестартиран.

Публикувано изображение Изтеглете Security Check (автор: screen317) от тук

[*]Кликнете два пъти върху SecurityCheck.exe и следвайте инструкциите.

[*]Когато програмата завърши работата си, ще се отвори един текстов документ: checkup.txt.

[*]Копирайте съдържанието на checkup.txt с Копирай (Copy) и с Постави (Paste) го поставете в следващия си коментар.

Публикувано изображениеПодгответе свежи дневници с програмата Farbar Recovery Scan Tool..!

Отиде.....Отдеве гледах филм и докато гледам компютъра се изключи.Включвам го след това и светва зелената крушка завъртат вентилаторите и спира...Как да го оправя ?След като направих това което каза,не се показваше надписа с драйвърите.Мисля че нещо е изгоряло или проблем със захранването....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиде.....Отдеве гледах филм и докато гледам компютъра се изключи.Включвам го след това и светва зелената крушка завъртат вентилаторите и спира...Как да го оправя ?След като направих това което каза,не се показваше надписа с драйвърите.Мисля че нещо е изгоряло или проблем със захранването..

Здравейте..!Нали не се опитвате да ми кажете че този проблем се дължи на препоръките ми,относно заразената ви система.Сега какво правим..продължаваме или първо ще изчакам да си решите хардуерния си проблем и тогава ще борим зловредния софтуер...?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте..!Нали не се опитвате да ми кажете че този проблем се дължи на препоръките ми,относно заразената ви система.Сега какво правим..продължаваме или първо ще изчакам да си решите хардуерния си проблем и тогава ще борим зловредния софтуер...?!?

Не нямам предвид,че заради вас е станало.То като неможе да тръгне как ще го борим.Изчакай да видим от какво е хардуерния проблем и да го оправя тогава ще видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се....няма проблем....ще изчакам..! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се....няма проблем....ще изчакам..! :)

Проблема е бил хардуерен.Бях го отнесъл на ремонт,нещо по дъното са правили,гледам сменили са му кондензатори.Инсталирана е чиста ос и вирусите премахнати.Може да локвате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...