Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MachineZZ_BG

Лаг при Battlefield 4 Multiplayer

Препоръчан отговор

Здравейте, проблема ми е следния, докато играя на Battlefield 4 MP по някой  път почва да има лаг. Играя я на конфигурацията от подписа ми на High настройки и резолюция 1366х768 когато я пусна на Low пак същата работа. Аз мисля че проблема ми идва от рамта защото MSI Afterburner ми показва че използва почти цялата (3670мб-3780мб) а това е цялата ми рам памет.

Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази видеокарта, а и като се понатрупат повече играчи в сървара, хич не се учудвай, че ти лаги дори и на ниски детайли.

Освен това и самата игра е доста бъгава, толкова, че пускат пач след пач и все не успяват да я дооправят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази видеокарта, а и като се понатрупат повече играчи в сървара, хич не се учудвай, че ти лаги дори и на ниски детайли.

Освен това и самата игра е доста бъгава, толкова, че пускат пач след пач и все не успяват да я дооправят.

Аз мисля че рамта ми е проблем защото отначало си играя без лаг със 40-50фпс на някой карти 30-40 и то пълен сървър 64 играчи. После почва да използва цялата рам и почва лага :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля че рамта ми е проблем защото отначало си играя без лаг със 40-50фпс на някой карти 30-40 и то пълен сървър 64 играчи. После почва да използва цялата рам и почва лага :D

Ако ме питаш, цялата ти конфигурация има нужда от ъпгрейд, за да играеш комфортно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ме питаш, цялата ти конфигурация има нужда от ъпгрейд, за да играеш комфортно.

само видео карта и още малко рам памет :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си с Mantle ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си с Mantle ?

Той е поддържан минимално от седма серия и натам от 5-та и 6-та не е но мисля че проблема ми е че рамта ми се използва на 100 процента и заради това почва да лагва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от miniboy
      Здравейте колеги,
      Инсталирах играта (reloaded версия) искам да играя мулти. Имам регистрация в сайта на Rockstar, когато съм в играта избирам опцията "online" и ме пиши нещо "да вляза в акаунта си за Social Club" имам я инсталирана обаче не тръгва, потърсих и програмата FiveM  няма я никъде в нет-а, а играя GTA-то в компютъра си. Не съм много сигурен точна какво е проблема, но в нет-а четох за сървърите на Rockstar са били някакви гадни и забутани в смисъл трудно може да имаш достъп до сървърите им.
      Благодаря предварително!
    • от Hristo Naydenov
      Здравейте! Отскоро пак се зарибих с Left 4 Dead 2, но установих, че много малко българи и читави сървъри могат да се намерят из стийм(или може би аз не търся където трябва). Та идеята ми е ако има зарибени да поцъкаме кампании или versus да вземем да се посъберем и в teamspeak ще си лафим и ще играем. Пишете тук, ако има желаещи. Лек ден на всички! 
    • от Darkuss
      Здравейте искам да си изтегля майнкрафт от замунда и да играя заедно с приятели , но не знам точно коя версия да изтегля и как точно става , няколко пъти съм пробвал със различни версий но се не се получава ... :/
    • от Impossiblecho_10
      Здравеите,можете ли да ми предложите игри в ,които много лесно и бързо се прави сървър  в който може да влизат лесно всичките ти приятели но не искам gta нито minecraft  някоя друга игра .Видео картата ми е :ATI Radeon X1200 Series.На Windows Xp съм .О,и видео картата ми е 128mb не предлагаите от новите игри защото няма да ми тръгнат да не са с талкова хубава графика като на Gta IV .Сещате  се искам от по-старите игри.

Благодаря предвартелно
    • от Angelchooy
      Здравейте.
      От скоро имам един проблем с multiplayer игрите. Като вляза да в някоя игра не мога да играя дори 10 минути и ми забива компютъра. На някои игри ми отбива, но например на CS:GO не отбива и трябва да го рестартирам. Та ако някой може да помогне ще съм много благодарен. Ето и параметрите на компютъра. Видео картата е AMD Radeon HD 6570 1GB, RAM 2GB, AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+ (2 CPUs) 
      2.1GHz.
  • Дарение

• Добави ново...